Koolitused

KOOLITUSKALENDER 2020/2021

1. Treenerite koolitus

1. august - Hooaja planeeriv seminar (EKR 3-EKR 5)
Hooaja plaani loomine ja treeningprotsessi ülesehitus

Toimumiskoht: Tallinn – Škoda Jäähall
Ainetunde: 8
Koolitaja: Balint Fekti

Ajakava
   
    10.00-11.30 Loeng
                12.00-13.30 Praktiline osa
                13.30-14.30 Lõuna
                14.30-16.00 Loeng
                16.15-17.45 Praktiline osa

Osalustasu: 35€

Koolitus toimub inglise keeles!

1. Kohtunike koolitus

29. august 
Uus hooaeg, testimine ja koolitus (alustalad, elemendid ja käemärgid)

Toimumiskoht: Tallinn, Tondiraba jäähall
Ainetunde: 4
Koolitajad: Anton Semjonov, Rainer Komi

Ajakava:

        10.00 - 11.30 Loeng – uus hooaeg  -  alustalad ja mängu elemendid
                12.00 - 13.20 Praktiline osa – testid jääl
                13.30 - 14.20 Lõuna
        14:30 - 15:30 Loeng – käemärgid
   16:00 - 18:00  Praktika mäng (U16 Team Eesti vs U15 HK Tornaado)
   18:05 - 18:30  Tagasiside mängust
   18:45 - 19:00 Õhtusöök

Kõigil kaasa võtta: kohtuniku varustus.

2. Kohtunike koolitus

12. september
2-, 3- ja 4-kohtuniku süsteem

Koolitaja: Anton Semjonov 
Toimumiskoht: Kohtla-Järve
Ainetunde: 4

Ajakava:

       11.00 - 12.00 Loeng 2 - kohtuniku süsteem
               12.00 - 13.00 Lõuna
               13.00 - 14.00 Loeng 3 - kohtuniku süsteem
       14:10 - 15:10 Loeng 4- kohtuniku süsteem
       15:30 - 17:00 Ühistegevus


2. Treenerite koolitus

7. - 8. november - Mänguolukordade äratundmine ja edasikandmine treeningutesse (EKR 3 - EKR 5)
Mängulised harjutused jääl ja ÜKE-s

Toimumiskoht: Tallinn (Baltic Challenge Cup) Tondiraba Jäähall
Ainetunde: 8-16

Ajakava:

   10.00 - 11.30 Loeng
                12.00 - 13.30 Praktiline osa
                13.30 - 14.30 Lõuna
                14.30 - 16.00 Loeng
                16.15 - 17.45 Praktiline osa

3. Treenerite koolitus

12. - 13. detsember - Tehnilised individuaalharjutused (EKR 3-EKR 5)
Tehniliste oskuste arendamine treeningutel

Toimumiskoht: Tartu
Ainetunde: 8-16

Ajakava:

   10.00 - 11.30 Loeng
                12.00 - 13.30 Praktiline osa
                13.30 - 14.30 Lõuna
                14.30 - 16.00 Loeng
                16.15 - 17.45 Praktiline osa

4. Treenerite koolitus

13. - 14. veebruar – Eriolukorrad (EKR 3-EKR 5)
Eriolukorrad ja nende praktiline arendamine treeningutel.

Toimumiskoht: Viljandi
Ainetunde: 8-16

Ajakava:


   10.00 - 11.30 Loeng
                12.00 - 13.30 Praktiline osa
                13.30 - 14.30 Lõuna
                14.30 - 16.00 Loeng
                16.15 - 17.45 Praktiline osa


3. Kohtunike koolitus

6. märts
Tagasiside hooajast, 4-kohtuniku süsteem ja plaan Play-offiks, eriolukordade analüüs.

Toimumiskoht: Tartu
Ainetunde: 4
Koolitaja: Anton Semjonov

Ajakava:

    
11.00 - 12.00 Loeng – hooaja tagasiside
                 12.10 - 13.10 Loeng - 4-kohtuniku süsteem (Play-off)
                 13:15 – 14:00 Lõuna
                 14:00 - 15.00 Loeng - eriolukordade analüüs, küsimused
                 15:30 - 17:00 Ühistegevus

5. Treenerite koolitus

22. - 23. mai - Suvised treeningud ja testimine (EKR 3-EKR 5)
Suvine ettevalmistus ja testimine

Toimumiskoht: Tallinn
Ainetunde: 8-16

Ajakava:

   
10.00 - 11.30 Loeng
                12.00 - 13.30 Praktiline osa
                13.30 - 14.30 Lõuna
                14.30 - 16.00 Loeng
                16.15 - 17.45 Praktiline osa



Täpsem informatsioon selgub paar nädalat enne koolituse algust.

OTSID KINGITUST

VÕI 
FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI