Dallase tähed säravad, NY Islanders ei anna finaalikohta lihtsalt käest
16.09.2020
New York Islanders võttis teisel üleajal Tampa Bay Lightningult võidu

Jordan Eberle skooris Anders Lee söödust teise üleaja 12. minutil, vormistades sellega 2:1 võidu Tampa Bay Lightningu üle ning päästes meeskonna väljalangemisest. 

Esimese värava viskas Ryan Pulock, Semyon Varlamov sooritas 36 tõrjet. Vastaste poolelt hoidis Andrei Vasilevskiy 22 kohal võrgu tühjana ning väravapunkti kirjutas enda nimel Victor Hedman. 

''Poisid võitlesid täna südikalt, '' sõnas kastanid tulest välja toonud Eberle. ''Meil oli kaitsetsoonis päris mitu potentsiaalset hetke, eriti üleajal. Ootasime oma võimalust. Ilmselgelt, vormistada võit ning jätkata ja anda endale võimalus edasipääsuks - see on uhke!'' 

Omavahel on peetud juba 5 kohtumist, ringis domineerib Tampa Bay Lightning. 
Kuues tuline heitlus leiab aset juba 17. septembril. 

Newyorklaste pidupäeva kõrghetked üheskoos siinVegase kuldsed rüütlid koduteel; Dallas Stars valmistub finaaliks 

15. septembril otsustati finaalikoht Vegas Golden Knights'i ja Dallase tähtede seas, kui viiendas omavahelises kohtumises Denis Gurianovi värav Dallas Starsi pärast 20 aastat taas finaali aitas. 

Dallase 3:2 võiduskoori punktid said enda nimele lisaks Jamie Benn ja Joel Kiviranta, Anton Khubodin sooritas 34 tõrjet. 

Vastaste poolelt said viimase kohtumise väravad enda nimele Chandler Stephenson ja Reilly Smith ning Robin Lehner tõrjus litri 23. korral.

Tähtede treener Rick Browness kommenteeris pidupäeva nii:'' Tunne, mida on keeruline kirjeldada.. Stanley karika finaali jõudmiseks ei ole liiga palju võimalus - igast korrast tuleb maksimum võtta. Kui oled pingil ning näed, et litter on vastaste võrgus ja finaalikoht on kindlustatud: sõnu selle emotsiooni kirjeldamiseks on raske leida. Igat hetke tuleb nautida!'' 

Dallase tähtede jaoks on tänavune Stanley karika finaal viies kord ajaloos. 

Finaalis kohtutakse NY Islandersi või Tampa Bay Lightninguga. 

Vaata viimast tähtede sõda kuldsete rüütlite vastu siin


Washington Capitals sammub algavale hooajale vastu uue peatreeneri juhendamisel 

Peter Laviolette ametisse asumine kinnitati teisipäeval. Tema eelkäija, Todd Reirdeni, teenetest loobuti pärast 23. augusti lüüasaamist, pärast mida kommenteeris mänedžer Brian MacLellan, et vajatakse kogemustega treenerit, kes ''suudaks veteranidest enamat välja pigistada''. MacLellani sõnutsi on Laviolette selle jaoks just õige mees. 

''Ma ei saaks olla õnnelikum, samuti ka mu pere, '' kommenteeris vastne peatreener. ''Mul on Washingtoniga seoses nii palju mälestusi ning ka klubi fännid avaldavad mulle juba toetust! Olen uhke, et saan koostööd teha nii vinge meeskonnaga, kelle talendikad mängijad on oma edukust juba pikalt tõestanud. On au ja privileeg olla säärase hokimeeskonna treener!'' 


Foto: Edmonton, Alberta, Tampa Bay Lightningu ja NY Islandersi vahelisele kohtumisele eelnenud tseremoonia Autor/Allikas: Dave Sandford/NHLI

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI