Eesti Hoki arendab koostöös IIHFga treenerite ja kohtunike koolitusprogrammi
20.06.2019
Eesti Jäähokiliitu külastas Rahvusvahelise Jäähoki Föderatsiooni (IIHFi) alaliitude koordinaator Aku Nieminen. Kolme päeva vältel käidi läbi Eesti Hokit puudutavad valdkonnad ja koostöös pandi paika plaan, kuidas arendada treenerite ja kohtunike koolitusprogrammi.
 
Eesti Hoki tegevjuhi Rainer Komi sõnul arutleti Akuga, kuhu tuleb Eesti Hokil järgnevatel aastatel eelkõige panustada. "Kindlasti on palju erinevaid arenguvõimalusi, kuid peamiseks arengusuunaks sai valitud koolitamine, sest üha olulisem on tuua tänapäevast oskusteavet meie treenerite ja kohtunikeni, et suudaksime kvaliteetselt edasi areneda. Meile on väga oluline, et IIHF on huvitatud meie arengust, et oleksime võimelised tõstma jäähoki populaarsust Eestis ja seeläbi tulevikus saavutada rahvuskoondistega veel paremaid tulemusi," ütles Komi.
 
Lisaks pikaajalistele plaanidele mängijate ja treenerite arengukavas, viib Eesti Hoki tuleval hooajal koos IIHFga läbi kolm koolitust. Esimene koolitus leiab aset enne hooaega, septembri alguses, kus teemaks on "Learn to Play" programm ja uute mängijate leidmine. Teine koolitus toimub koos U20 koondise laagriga detsembris, teemaks väravavahtide ja väravavahitreenerite arendamine. Kolmas koolitus toimub hooaja lõpu poole, kui Tallinnas toimuva IIHFi U18 II divisjoni A-grupi maailmameistrivõisluste turniiri raames on kavas läbi viia seminar võistkonna teemal "Taktikaline mängimine ja füüsilise ettevalmistuse programm võistkonnale".

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI