Konkurss Kuulsuste Halli uue liikme leidmiseks
19.10.2020
Eesti Jäähokiliit kuulutab välja konkursi, valimaks uut Kuulsuste Halli liiget. 2017. aastast alates on EJHL korraldanud uute liikmete nimetamiseks avaliku küsitluse. 
Kuulsuste Halli idee on väärikalt tunnustada Eesti jäähoki arengusse silmapaistva panuse andnud tublisid inimesi. 


Kõigil hokisõpradel on võimalus kaasa rääkida uue jäähoki teerajaja tunnustamises: ootame ettepanekuid, kes võiks olla see Eesti Jäähoki Kuulsuste Halli uus liige, ajalooliselt jäähoki arengusse panustanud sportlane, treener, kohtunik või mentor. Samuti väärivad mainimist kõik kodukoha kogukondliku hokielu eestvedajad ja osalised, kes endast jälje maha jätnud. 
Jäta oma mõtted Eesti Hoki Facebooki lehel asuva Kuulsuste Halli liikme nimetamise postituse alla!

Pakkumisi ootame 2. novembrini! 

Kõik kandidaadid edastatakse EJHL juhatusele, kes uue liikme Kuulsute Halli kinnitavad.

Ühtlasi läheb kõikide hääleandjate/nomineerijate vahel loosimisele Eesti koondise game worn  ehk ametlikus kohtumises kantud mängusärk. 

Kuulsuste Hall on silmapaistvate saavutustega indiviidide tunnustamise eesmärgil loodud struktuur. Eesti Hoki pani teenekate jäähoki tegelaste nimetamisele aluse 2016. aastal, kui EJHL juhatus valis ning kinnitas esimesed viis liiget. 2017. aastast alates on võimalus hokisõpradel anda panus jäähoki ajaloo kirjutamisse. 

Eesti Jäähoki Kuulsuste Halli praegused liikmed on Märt Räli, Aleksei Smirnin, Aleksandr Šljapnikov, Arkadi Barinov, Tõnu Eapost, Jaan Ahi, Rein Miller, Karl Liiv, Hillar Maldre, Raoul Saue. 

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI