Kutse EKR 1 ja 2 koolitustele
17.12.2021
Head praegused ja tulevased treenerid,


Algamas on hooaja 2021/2022 põhikursus: Eesti Hoki soovib pakkuda võimalust neile, kes soovivad treenida U8 ja U10 vanuseklasse.
Tegu võib olla lapsevanemate, amatöörmängijate või kõigi nendega, kes soovivad end tunda lastehoki igapäevaelus kaastuna. Kursustele ootame soovijaid, kes on vähemalt 18-aastased ning piisava uisutamiskogemusega. 

EKR1 ja EKR2 kursuste eesmärgiks on koolitada abitreenereid, kes aitaksid peatreenereid U8-U10 vanusegruppide treenimisel. 

EKR 1 on ühenädalane prooviskursus, kus kandidaadid demonstreerivad oma jäähokialaseid teadmisi. Tegu on veebikursusega, kus kandidaat loeb läbi lühikese materjali, täidab hokiteadmiste testi ja teeb oma jääosksutest video. 
Kui kandidaadil on olemas jäähoki põhiteadmised, on tal võimalus läbida Rahvusvahelise Jäähokiföderatsiooni Õpime Mängima (Learn To Play) programm ehk EKR 2 kursus. Õpime Mängima - kvalifikatsiooniga assistent saab aidata juhendada U8-U10 vanuserühmi igal Eesti Hoki korraldatud tegevusvaldkonnal. Õpime Mängima programmi eesmärk on anda juhendajatele ja treeneritele vahendid, et õpetada meie mängu põhitõdesid lõbusas ja turvalises keskkonnas ning kasvatada kirge jäähoki ning spordi vastu üldiselt. Tegu on neljanädalase veebikursusega, mille lõpus on kahepäevane praktiline osa, kui COVID-situatsioonid seda lubavad. 

Veebikursused viiakse läbi Moodle keskkonna kaudu, mistõttu kõik kandidaadid peavad registreeruma oma e-posti aadressiga. Samuti on EKR 2 kursusel veebipõhised grupiülesanded.


EKR 1 kursus
Kuupäev: 27.12.2021 - 02.01.2022
Teema: Hoki teadmiste kontroll
Koht: Veebis
Registreerimine: kuni 23.12.2021
Tase: Kõik, kellel ei ole treeneri kvalifikatsiooni 
Hind: tasuta

EKR 2 kursus
Kuupäev: 03.01.2022 - 30.01.2022
Teema: Programm Õpime Mängima
Koht: Internetis + Tallinnas (praktiline osa)
Registreerimine: kuni 27.12.2021
Treeneritunde: 25
Tase: Kõik, kes soovivad uuendada või omandada EKR 3-6 treenerikategooriat
Hind: 75€

Registreerumiseks või lisainfo saamiseks palume saata e-mail aadressile balint@eestihoki.ee oma e-posti aadressi ja telefoninumbriga! Foto: Catherine Kõrtsmik

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI