Meeste koondise peatreener alustab tööd JYP Jyväskylä arendusjuhina
06.08.2020
Eesti meeste koondise peatreener Jussi Tupamäki valiti Soomes JYP Jyväskylä juuniorite arendusjuhiks. Kehalise kasvatuse magistrikraadiga Tupamäkil on pikaaegne kogemus treenerina JYP Juunioride võistlusklassides. Leping uue arendusjuhiga on sõlmitud 2022. aastani. 

Uue arendusjuhi palkamine sai teoks suuresti tänu JYP Jyväskylä OY pikaaegsele kaasomanikule ja juhatuse liikmele Heimo Viinanenile:

''JYP toetamine on minu enda südameasi. Klubi strateegia seisukohalt on väga oluline investeerida tipptasemel mängijate arendamisse. JYPi ja Jyväskyla mängijate tugevdamine on klubi edaspidise edu seisukohalt väga oluline. Ma näen, et arendusjuhi rolli näol suudame pakkuda oma noortele riikliku ja rahvusvahelise tipptaseme saavutamisel veelgi individuaalsemat ja põhjalikumat juhendamist,'' kommenteeris Heimo Viinanen.

''JYP ja Jyväskyläl baseeruv jäähoki on lapsest peale olnud suur osa minu elust ja Kesk-Soome hoki arendamine on minu südameasi. Talentide stabiilse arendusjuhi ametikoht on suurepärane võimalus olla kaasatud kohaliku tipphoki arendamisse ja luua tuleviku noormängijaid. Samal ajal on hea meel tagasi koju naasta ja jälgida treenereid, kellelt olen enda treenerikarjääri alguses hea põhja saanud, '' sõnas vastne arendusjuht Jussi Tupamäki. 

''Tupamäki valimisel arendusjuhi ametikohale võeti arvesse tema tugevat sporditeaduste haridustausta ja kogemust erinevatel treenerite ametikohatadel nii riiklikul kui klubitasandil. Tupamäki valikut toetas ka tema põletav soov arendada klubi sporditegevust ja enda treenerioskusi. Tupamäki on kaasaegne treener, kellel põhjalikud mängijate arendamise oskused ning arusaamad nii teoreetilisel kui praktilisel tasandil. Arendusjuhi ametikoht on tõesti märkimisväärne lisainvesteering mängijate arendamisse. Saame asuda jälgima töökat ja uuenduslikku treenerit. Suur tänu ja tunnustus Heimo Viinanenile arendusjuhi ametikoha võimaldamise eest,'' kommenteeris spordidirektor Mikko Viitanen Tupamäki ametisse nimetamist. 


OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI