Noorte olümpia teine päev: Marek Potšinoki meeskond asus hokiturniiri juhtima
11.01.2020
Väljavõte EOK uudisest: Lausanne’is peetavate noorte olümpiamängude 3 vs.3 jäähokiturniiri asus juhtima Marek Potšinoki meeskond „Roheline“. Seejuures oli Marek päeva esimeses mängus vastamisi oma kaksikvenna Erikuga.

Kuigi Erik viskas meeskonna „Pruun“ eest värava, ei suutnud ta venda alistada – „Roheline“ võitis tulemusega 8:6. „Roheliste“ võiduseeria jätkus ka õhtuses mängus tiimi „Punane“ vastu, kui just Mareki visatud viimase minuti värav tõi tabloole 8:8 viigiseisu. Karistusvisetel pandi samuti paremus maksma ning nõnda on „Roheline“ ainus meeskond olümpiaturniiril, kes jätkab täisedu ehk 3 võiduga. Erik Potšinoki meeskond „Pruun“ on tänu kahele võidule ja paremale väravate vahele teisel kohal, Konrad Kudeviita meeskond „Sinine“ pole seni võiduarvet avanud.

Mareku sõnul on erinevatest riikidest pärit meeskond väga hästi mängima hakanud: „Vastased olid väga head ja kõvad, aga olime paremad,“ rõõmustas Marek.
Tabeliseis: 1. Roheline (E. Potšinok) 8 punkti (3 võitu), 2. Pruun (M. Potšinok) 6 punkti, 3. Oranž 6 punkti…. 8. Sinine (Kudeviita) 0 punkti

Originaaluudis: www.eok.ee
Foto: Dylan Burns/OIS

Lisainfo kohapealt:
Merili Luuk
+41 767 339 140
+372 53 472 890

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI