Vipers salvas Välku, Rooba kasvatas punktiskoori, Lelles peeti Raplamaa jäähoki meistrikad
22.02.2021
Coolbet Hokiliigas leidis möödunud nädalavahetusel aset küll vaid üks kohtumine, kuid põnevusest ja väravatest Tondiraba jäähallis puudust tunda ei saanud.

HC Vipersiga lahingusse astus Tartu Välk 494, kel varasemalt peetud omavahelistest mängudest on ette näidata koduseinte vahel saavutatud võidud.

Kui avakolmandik kuulus külalisklubile, leidis HC Vipers teisel perioodil hoo üles ning enne viimast kolmandikku näitas tabloo seisu 5:5.
Kohtumise 57. minutil, kui Välk 6:7 eduseisul oli, saatis Roman Kolenchukov litri taas tartukate puuriluku seljataha ja mäng jätkus lisaajal.
Kuna 5 lisaminutitki võitjat ei selgitanud, mindi karistusvisetele, kus võõrustajaklubi oma punkti ka kirja sai.

Ühtlasi teenis Vipersi ründaja Kolenchukov kohtumises 3 värava- ning 2 söödupunkti.

Kogu väravatesadu vaata järgi siit:

22 punktiga tabelis esikohta hoidev Tartu Välk 494 pidas enne laupäevast kohtumist 9 mängu kaotuseta; sel hooajal on tiitlikaitsja pidanud vastase üleolekuga leppima kolmel korral, kahel neist otsustati mäng üleajal.

Coolbet Hokiliiga järgmised kohtumised ootavad ees juba 27. ja 28 veebruaril!

Laupäeval jätkati samuti naiste meistrivõistlustega, kohtumiste avastart leidis aset Viljandi jäähallis

HK Fellin Fuuriad ootasid 20. veebruaril külla HK Roosa Pantrit

Oma esimese liigavärava võõrustajate eest viskas Gerli Jaagula, kuid külalisklubi väravatesaldo osutus siiski suuremaks ja võidu võttis siit Roosa Panter.

Pühapäeval jätkati Kohtla-Järvel, kus kohtusid ühendnaiskond HC Everest-Grizzlyz ning HK Säde

Avakolmandikul skooris lõunaeestlaste eest Merlin Griffin, kuid teisel ja kolmandal perioodil saatis ühendnaiskond Sädeme väravavahi seljataha viis litrit ning kohtumise lõpuvile ka 5:1 mänguseisule punkti pani.
Oma mängukommentaatori debüüdi tegi antud kohtumisel ka Eesti Hoki juhatuseliige Tiina Kukk
Naiste tiitlijaht jätkub samuti 27. veebruaril.

Vabariigi Valitsuse viiruse leviku tõkestamise regulatsioonide kohaselt tänasel päeval publik mängudele jätkuvalt lubatud ei ole.

Laupäevases Liiga kohtumises, kus mängisid Rooba koduklubi JYP ning HIFK, skooris Robert taas kaks väravat.
Möödunud nädalaga lisandus tema kontole kokku 4 väravapunkti.

Sel nädalal
ootab JYP-i ees tihe mängugraafik

23. veebruaril kohtuvad JYP - TPS, avavile 18:30 ja otsepilt Telia Inspira kanalil;
24. veebruaril mängivad Tappara - JYP, algusega 18:30 ja ülekanne Telia Inspira kanalilt;
26. veebruaril on taas JYP-i kodumängupäev, kui vastaseks tulevad Ässät. Algus samuti 18:30 ning Telia Inspira vahendusel;
27. veebruaril kohtuvad taas TPS ning JYP, avavile kõlab 19:00, kohtumist saab pühapäeval kell 15:00 Telia Inspira kanalilt järgi vaadata.

Laupäeval, 20. veebruaril toimusid Lelles Rapla maakonna meistrivõistlused jäähokis.

Esikoha saavutas Kehtna Mahe

Fotod: Annika Tammus

Päevaleht LP-s ilmus pikem lugu Eesti naiste hokiklubide ajaloost ning intervjuud mängijate Kirke Kulla ja Diana Kaarestega