Möödunud nädalavahetusel jätkus hooaeg koduses meistriliigas.
Coolbet Hokiliigas
kohtuti suisa kolmel korral, avastardi sai ka naiste meistritiitli heitlus.

Laupäeval leidis Tallinnas, Haabersti jäähallis aset tuline lahing tabeliliidri, tänavuse taastulija HC Panter ning tiitlikaitsja Välk 494 vahel.
Esimesel kolmandikul avas skoori külalisklubi, kui Vassili Titarenko litri Pantrite võrku saatis, poolteist minutit hiljem lõi uuesti välku, kui Fedor Gusynin tabloole 0:2 kirjutas.
Pantrid aga võlgu ei jäänud ja kõigest 18 sekundit hiljem saatis Paul Sillandi litri külaliste puuri.
Teisel perioodil töötas Oleksii Voitsekhivskyi ja Fedor Gusynini koostöö taas võidukalt, kui Voitsekhivskiy meeskonnakaaslase söödu väravaks realiseeris ja tabloole 1:3 vormistas. Sellele vastas Pantrite mängumees Danil Tsarkovskyi samuti väravaga, olles Välgul 2:3 kannul. Veel enne kolmandiku lõpuvilet saatis Vassili Titarenko taas litri Pantrite võrku ja vaheajale mindi seisul 2:4.
Viimasel kolmandikul vormistas Paul Sillandi meeskonnakaaslaste töö taas väravaks, püsides Välgul tihedalt kannul, kuid Fedor Gusynini viimase mänguminuti lõpusekundite värav vormistas Välk 494 kohtumise kindlaks võitjaks. Hetkel jagavadki tabelis esikohta Tartu Välk 494 ja HC Panter, mõlemal on viie mängitud kohtumise järel 7 punkti.

Kõiki väravaid vaata siit:

Laupäeval leidis aset teinegi kohtumine, kui piirilinnas võtsid omavahel mõõtu Narva PSK ja HC Everest.
Avakolmandiku esimestel minutitel võttis initsiatiivi võõrustajaklubi, kui Alexander Bogdanov Kirill Illini söödust värava vormistas.  Seitsmendal mänguminutil suurendas narvakate edu veel ühe värava võrra Nikita Minin
Teisel perioodil leidsid külalised oma rütmi ning Andrei Bedniakov viskas PSK võrku ühe silma tagasi.
Viimasel kolmandikul saatis Aleksandr Saprykin viimase ja otsustava värava taas Everesti väravasse ning narvakad jätsid 2 punkti sellest kohtumisest koju.

Pühapäeval jätkus meeste meistrite liigas võitlus, kui Narva PSK võõrustas pealinna klubi HC Vipers.
Tasavägiselt alanud avakolmandik, kus külalised juba esimesel minutil skoori Nikita Borodajevi väravast avasid, kujunes mängu jätkudes üsna väravaterohkeks. Veel esimesel perioodil viigistas Jegor Nevzorov seisu.
Teisel kolmandikul viis Erik Potšinok Vipersid küll juhtima, kuid narvakate võidunälg oli nii suur, et külaliste võrku saadeti litter suisa viiel korral. Väravad enda arvele kirjutasid Pavel Kulakov, Aleksandr Titov, Aleksandr Rabotinski, Nikita Kirillov, Jegor Nevzorov.
Viimasel perioodil saatsid Nikita Minin ja Jegor Nevzorov veelkord litri Vipersi puuriluku seljataha. Narva PSK noppis kohtumisest taas võidu, skooriga 9:2.

Väravatesadu näeb siit:

10. jaanuaril läks uue hooga käima ka jaht naiste meistritiitlile, kui Viljandi jäähallis toimus lõunaeestlaste derbi: Fellin Fuuriad võõrustasid tartlannasid klubist HK Säde

Fuuriate eest skooris kahel korral Margaret Neering ja ühe väravaga Mari-Ly Vaher, külalisklubi sahistas võrku kahel korral, väravate autoriks Liisbet Sugasep. Võõrustajaklubi jättis pühapäeval võidu koju, mis on ka ühtlasi nende esimene võit sel hooajal.