Artjom Gornostajev: eesmärk on näidata parimat mängu ja võidelda lõpuni
22.04.2018

Eesti jäähokikoondise ründaja Artjom Gornostajev (24) kinnitas täna Kaunases algava MM-i I divisjoni B-grupi turniiri eel, et meeskonna eesmärgiks on näidata oma parimat mängu ning võidelda lõpuni.

“Arvan, et meeskond on valmis. Treeningutel nägid kõik vaeva ja võitlesid. Lõpus veidi väisime, aga MM-i avamänguks oleks hästi taastunud ja turniiriks valmis. Meie põhieesmärk on I divisjoni püsima jäämine – tahame näidata oma parimat mängu ning võidelda lõpuni,” ütles Gornostajev.

Tallinna HK Purikatest võrsunud ründaja lõpetas oma seitsmenda hooaja Soome klubis Nykarleby Muik Hockey. Isiklikus plaanis loeb Gornostajev hooaega heaks: Suomi-Sarja põhihooajal viskas ta 33 mänguga 17 väravat ning andis 15 tulemuslikku söötu. Üleminekumängudel lisandusid viie mänguga veel 1+7 resultatiivsuspunkti. Paraku läks meeskonnal kehvasti – Suomi-Sarja debütant Muik Hockey langes tagasi II divisjoni.

“Lõppenud hooaja isikliku statistika põhjal võiks öelda, et olen rahul, aga klubi esitusega pole üldse rahul kuna langesime Suomi-Sarjast tagasi II divisjoni. Tuleviku väljavaated pole veel selged kuna klubil võib tekkida šanss uueks hooajaks Suomi-Sarja koht saada. Kui nii läheb, siis jätkan kindlasti Nykarlebys. aga üldiselt on veel vara ennustada,” sõnas ründaja.

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI