Bálint Fekti: võitleme kodusel MM-il medali nimel!
31.03.2022

Pühapäeval Tondiraba jäähallis algavaks U18 MM-i II divisjoni A-grupi turniiriks valmistuva Eesti noortekoondise treener Bálint Fekti hinnangul on meeskond jõukatsumuseks valmis ning võitleb kodujääl medali nimel.

"Poisid ja kogu tiim ootavad eelseisvat turniiri suure põnevusega! Enamik meist on selle turniiri nimel kaks aastat tõsist tööd teinud. Huvitav on näha, mida oleme selle aja jooksul õppinud ja kuhu välja jõudnud," ütles Fekti.

"Enamik mängijatest, keda soovisime MM-iks meeskonda kutsuda, on kohal. Siiski oli ka neid, kes vigastuse või kooliasjade tõttu kutse tagasi lükkasid. See oli intrigeeriv ning minu karjääris esmaskordne kogemus," lisas peatreener.

"Koondisesse tulnud mängijad on hästi valmistunud ning valmis igal õhtul pääsukesega särki kandes võitlusesse asuma. Peame ainult lootma, et koroonapiirangud ega viirus ise ei mõjuta meie lõplikku koosseisu valikut. Seetõttu kutsusime MM-i eelsesse laagrisse rohkem hokimehi, kellest jäävad turniiriks sõelale kolm väravavahti ja 20 väljakumängijat," tõdes Fekti.

"Meie eesmärk on keskenduda eelseisvale mängule ning see võita. Liigume mäng-mängult ja usume, et turniiri lõpuks oleme välja teeninud särava medali!" 

Eesti U18 noortekoondis osaleb 3.- 9. aprillini Tallinnas, Tondiraba jäähallis toimuval IIHF U18 jäähoki maailmameistrivõistluste II divisjoni A-grupi turniiril, kus vastasteks on Suurbritannia, Leedu, Rumeenia, Lõuna-Korea ja Serbia.

FOTO: Catherine Kõrtsmik

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI