Coolbet Hokiliiga eelvaade #5: HC Panteri eesmärgiks on koht finaalis, klubi noored saavad oma võimaluse
20.09.2022
2004. aasta Eesti meister ja tänavu kevadel Coolbet Hokiliiga pronksmedaliga lõpetanud Tallinna HC Panter läheb alanud hooajal püüdma finaalikohta. Sportliku eesmärgi kõrval soovib klubi pakkuda oma noormängijatele võimalus end meeste mängus tõestada.

HC Panteri peatreenerina jätkab Märt Eerme, teda abistab Kaupo Kaljuste. Meeskonna kapten on Jaanus Sorokin.

HC Panter alustab Coolbet Hokiliiga põhiturniiri mänge laupäeval kell 18:10 Haabersti jäähallis heitlusega Narva PSK vastu. "Oleme heas seisus," tõdes Pantrite treener ja eestvedaja Kaupo Kaljuste. "Oleme kuu aega treeninud ning pidanud ka ühe treeningmängu HK Kurbadsiga, kahjuks jäi teine planeeritud treeningmäng toimumata. Peetud mäng näitas meile mida peame paremini tegema ja kus oleme." 

Kaljuste kinnitas, et HC Panter seab endale eesmärgis koha finaalis, aga selle kõrval soovitakse anda võimalus klubi oma noormängijatele. "Seni oleme kolmele-neljale noormehele võimaluse andnud, kindlasti saavad ka sellel hooajal 5-6 noormängijat oma šansi," sõnas Kaljuste. 

Lisaks noortele mängumeestele on klubis kaks uut mängijat - HC Everestist saabunud ründaja Andrei Rozinko ning 25-aastane Venemaa kaitsja Ilja Barbušev.

"Usun, et saame uuel hooajal kenasti hakkama. Oleme alates augusti keskpaigast treeninud ja korralikult valmistunud. Ootuseks on koht finaalis. Soovime, et publik tuleks halli meie mänge vaatama ja kaasa elama," ütles Sorokin.

Algaval hooajal on HC Panter ainus Coolbet Hokiliiga ainus Tallinna klubi kuna HC Vipers võstkonda välja ei pannud. Kaljuste kurvastab kohaliku rivaali eemalejäämise üle, kuid ei tihka pealinna sisest vastasseisu derbiks nimetada. "Vastasseis on edasiviiv jõud, noorte vanuseklassides on see nagunii olemas, kahjuks meeste konkurentsis sellel hooajal mitte. Derbiks ei ole vastasseis Vipersiga veel kujunenud kuna kumbki klubi pole suutnud esikoha nimel võidelda," leidis ta.

Foto: Imre Pühvel

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI