Coolbet Hokiliiga liider Tartu Välk 494 teenis Astri Arenal järjekordse võidu, SK Viru Sputnik alistati 4:1
29.01.2022
Coolbet Hokiliiga liider Tartu Välk 494 alistas Astri Arenal Kohtla-Järve SK Viru Sputniku tulemusega 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) ning kindlustas oma tabelikohta.

Kohe mängu alguses pääses seekord kodumeeskonna rollis olnud Viru Sputnik Daniil Smirnovi väravast juhtima, veidi hiljem seadis Stefan Garanin jalule viigi. Teisel kolmandiku keskel viis Maksim Turovski tartlased ette, võidu kindlustasid Otar Sahokia ja Smitri Shapovalovi (1+1) tabamused viimase kolmandiku lõpus.

SK Viru Sputniku väravavaht Sergei Andreev tõrjus mängu jooksul koguni 52 vastaste pealeviset, tartlasest üleväljakolleeg Dmitri Rovda tõrjus 15 litrit.

Tartu Välk 494 on 23 punktiga Coolbet Hokiliiga tabeli liider, Viru Sputnik langes kaotusega viimaseks.