Coolbet Hokiliiga pronksmedali võitja selgitavad laupäeval Tartu Välk 494 ja Narva PSK
22.03.2023
Laupäeval kell 17:00 toimub Astri Arenal Coolbet Hokiliiga pronksimäng Tartu Välk 494 ja Narva PSK vahel.

Pronksmedali võitja selgitatakse ühe mänguga, mis peetakse põhiturniiril kõrgema koha saavutanud meeskonna koduhallis. Juhul kui normaalaeg lõpeb viigiliselt, siis järgneb esmalt 10 minuti pikkune lisaaeg esimese väravani, mõlemal meeskonnal on jääl kolm väljakumängijat ning vajadusel selgitab võitja karistusvisete seeria.

Coolbet Hokililiga finaalseeria Riia HK Kurbads - Tallinna HC Panter stardib 1. ja 2. aprillil aprillil Riias, HK Kurbadsi koduhallis. Laupäeval, 1. aprillil kukub litter jääle kell 19:30 ning pühapäeval, 2. aprillil kell 14:00. Seeria kolmas mäng toimub laupäeval, 8. aprillil kell 18:10 ja vajadusel neljas pühapäeval, 9. aprillil kell 16:10 Haabersti jäähallis. Juhul kui Coolbet Hokiliiga tänavuse võitja selgitamiseks läheb vaja viiendat kohtumist, siis mängitakse see laupäeval, 15. aprillil kell 19:30 Riias,

Coolbet Hokiliiga võitjat autasustatakse karikaga ning kolme parimat meeskonda medalitega. Täiendavalt antakse välja Eesti meistri karikas, mille pälvib HC Panter kui Coolbet Hokiliigas kõrgeima koha saavutanud Eesti klubi. Ühtlasi saab HC Panter õiguse esindada Eestit uuel hooajal IIHF Continental Cup turniiril.

Foto: Artur Guseinov

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI