Eesti Hoki ja AS Vestman Energia kingivad Ukraina põgenikele 1500 piletit Ukraina koondise mängudele!
30.03.2023

Eesti Hoki ning AS Vestman Energia gruppi kuuluvad ettevõtted Metsamaahalduse AS, OÜ Thorsten ja ka EJHL Kinnisvara OÜ kingivad koostöös piletipaketi “Mängumees” raames Eestis viibivatele Ukraina sõjapõgenikele kokku 1500 piletit Ukraina koondise mängudele aprillis Tallinnas toimuval MM-turniiril.

Ühtlasi pakub Eesti Hoki kõikidele hea tahtega inimestele ja ettevõtetele võimalust soetada jäähoki MM-i "Mängumees" piletipakette. et seeläbi kutsuda Eestis viibivaid ukrainlasi oma jäähokikoondisele kaasa elama. 23.- 29. aprillini toimub Tallinnas, Tondiraba jäähallis MM-i I divisjoni B-grupi turniir, kus osalevad Eesti, Ukraina, Jaapani, Hiina, Hollandi ja Serbia koondised. Ukraina meeskond kohtub 23. aprillil Hiina, 24. aprillil Serbia, 27. aprillil Hollandi ja 29. aprillil Jaapaniga ning nendele mängudele on võimalik soetada “Mängumees“ paketi kaudu pileteid, et need jõuaksid Eestis viibivate ukrainlasteni.  "Mängumees" piletipakette ei ole võimalik soetada 26. aprillil toimuvale Eesti - Ukraina mängule.

"Olen väga rõõmus, et peagi Tallinnas toimuval MM-il osaleb Ukraina hokikoondis. Jäähoki tähendab ukrainlaste jaoks palju ja seega on väga tore, et saame Eestis sõjapaos viibivatele ukrainlastele pakkuda võimalust ennast hetkeks koduselt tunda ning oma koondisele kaasa elada. Loodan väga, et paljud inimesed ja ettevõtted järgivad AS Vestman Energia eeskuju ja soetavad samuti "Mängumees" paketi, millega on võimalik tabada kaks kärbest ühe hoobiga: pakkuda Eestis viibivatele ukrainlastele unikaalset võimalust kogeda rahvustunnet ja toetada oma riigi jäähokikoondist ning samuti aidata kaasa Eesti noortekoondiste arengule,“ ütles Eesti Hoki juhatuse esimees Rauno Parras.

"Positiivsed sportlikud emotsioonid kannustavad meid kõiki! Meil on väga hea meel teha koostööd Eesti Hokiga, et Eestis viibivad ukrainlased saaksid kaasa elada oma meeskonna mängudele MM-il. Hoiame kõik Eesti ja Ukraina sõprust!“ toonitas AS Vestman Energia omapoolses pöördumises.

"Mis on jäähoki? See on ühtekuuluvustunne, kui sõbrad või pere on koos, rahvuslipp põsel või seljas; emotsioonide Ameerika mäed, kui ühel hetkel su lemmikmängija on trahvipingil, kuid järgmisel hetkel viskab juba litri vastase väravasse. Meil on hea meel, et koostöös Eesti Hoki ja AS-iga Vestman Energia saame eespool mainitud elamusi kinkida nendele inimestele, kes pidid lahkuma sõja tõttu kodumaalt,“ sõnas Tallinna Rändekeskuse direktori asetäitja Mihhail Jakovlev.

"Mängumees" piletipaketi soetamiseks palutakse teatada oma piletisoov e-posti aadressile info@eestihoki.ee ning tasuda väljastatud arve. Ühe pileti hind on 10 eurot. Pärast arve laekumist edastab Piletitasku väljatrükitud piletid Tallinna Rändekeskusele ning sealtkaudu jõuavad need Ukraina hokihuvilisteni.

Tallinnas toimuva MM-i I divisjoni B-grupi turniiri piletid on müügil Piletitaskus.


OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI