Eesti Hoki ja Sportway Media Group sõlmivad pikaajalise lepingu mängude voogedastuseks
07.08.2023
Eesti Jäähokiliit sõlmib Sportway Media Group´iga pikaajalise lepingu jäähokimängude voogedastuseks.

Sportway Media Group (SMG) ja Eesti Jäähoki Liit leppisid kokku pikaajalises voogedastuslepingus, mis algab sel sügisel. Tehing hõlmab kõiki üheksat jäähoki siseväljakut Eestis ning on suunatud noorte ja harrastajate mängudest otseülekannete pakkumiseks.

Tegemist on juba teise lepinguga, mille SMG sel aastal Baltimaades sõlmis - esimene oli pikaajaline leping Läti Jäähokiliiduga. SMG-l on juba väljakujunenud jäähoki voogedastusteenused Rootsis, Soomes, Norras, Taanis, Tšehhimaal ja Belgias.

Sportway Media Groupi tegevjuht Daniel Franck on lepingu üle uhke, "See on tehing, mille üle olen väga uhke. Meie teise lepingu sõlmimine Baltikumis on suurepärane uudis. Näeme Eestis ning koostöös Eesti Jäähoki Liidu ja president Rauno Parrasega suurt potentsiaali. Nagu paljud meie uued partnerid, on ka nemad suurel kasvuteekonnal ja me tahame sellest osa saada," ütles Franck.

"Eesti jäähoki on viimastel aastatel teinud märkimisväärseid edusamme. Uus partnerlus Sportway Media Groupiga hooajal 2023/2024 algavate mängude otseülekannete osas aitab meil jätkata kasvu, suurendada levikut, edendada oma meediatoodet ning keskenduda mängijate arendamisele, kasutades videoanalüüsi võimalusi, mis kaasnevad kogu süsteemiga. Koos SMG-ga kui partneriga viime nutika ja uuendusliku tootmise järgmisele tasemele ning usume, et see võimaldab meil koos luua laiemat vaatajaskonda," kommenteeris  Eesti Hoki president Rauno Parras.

Sportway Media Group loob spetsiaalse platvormi kõigi Eestis peetavate jäähokimängude voogedastuseks. Ülekannete tegemisel kasutatakse SMG tipptasemel ja täiustatud tehisintellekti tehnoloogiat, mis tagab kõrgetasemelise kvaliteedi kõikidel tasanditel. Leping sisaldab lisaks voogedastusteenusele ka klubide ja meeskondade pakutavat juurdepääsu muudele teenustele nagu videotreener, mänguanalüütika ja käsitsi tootmise võimalused.

Sportway Media Group on edukalt toimiv ettevõte, mis tegeleb meediaõiguste omandamisega ning on voogedastusteenuseid toetava tehnoloogia ja tarkvara omanik. Sportway Media Group pakub voogedastusteenuseid erinevates riikides kõikidel suurematel meeskonnaspordialadel ligi 1000 paigaldatud kaameraga. Sportway Media Groupil on esindused Stockholmis, Kopenhaagenis, Oslos, Helsingis ja Prahas. Hooajal 2023/24 voogesitab Sportway Media Group hinnanguliselt üle 200 000 jäähoki, käsipalli, saalihoki, korvpalli, jalgpalli, võrkpalli, ragbi ja saalipalli mängu.

Foto: Sportway Media Group

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI