Eesti Hoki uue tegevjuhina asus tööle Valentin Zaitsev
05.07.2022

Eesti Hoki uue tegevjuhina alustas tööd Valentin Zaitsev, kes on varem ise jäähokiga tegelenud ning töötanud nii spordi, hariduse kui hotellinduse valdkonnas.

“Eesti Hoki juhtimine ei ole lihtsalt tavapärane töö esmaspäevast kuni reedeni kella kaheksast viieni. Vastupidi: see on pigem võrreldav väikeettevõtte omanikuks olemise ja selle juhtimisega. Mul on väga hea meel, et leidsime inimese, kellel on jäähokiga isiklik side, kes on spordiorganisatsiooni juhtimist õppinud ning kellel on ka tegelikult ambitsioon spordijuhtimise vallas karjääri teha. Soovin Valentinile usinust, tarkust ja sirget selga, et eesseisvate arvukate väljakutsetega edukalt toime tulla ja koos tublide abilistega Eesti Hoki uuele tasemele viia!” ütles Eesti Hoki juhatuse esimees Rauno Parras.

“Soovin omalt poolt Eesti Hoki juhatust usalduse eest tänada! Mul on suur rõõm Eesti Hoki organisatsioonis tööle hakata. Soovin panustada Eesti jäähoki arengu nimel 120%, andes endast parima nii isikuomaduste, teadmiste, oskuste kui kogemuste näol. Eesti Hoki tuntus ja maine on viimaste aastatega oluliselt kasvanud ning see loob hea pinnase ala edasiseks arenguks. Argpüks jäähokit ei mängi! Трус не играет в хоккей!“ ütles Zaitsev.                                                                       

Valentin Zaitsev (40) on nelja lapse isa ning on tegelenud jäähoki, ujumisega ja jalgpalliga, tal on kõrgharidus kehakultuuri ja inglise keele alal. Zaitsev lõpetas FIFA CIES spordijuhtimise kursuse ning on varem töötanud hotellinduse, spordi ja hariduse valdkonnas. Eesti Hoki tegevjuhi ametikohal kuuluvad tema peamiste töökohustuste hulka organisatsiooni tegevuskava koostamine ja elluviimise tagamine, igapäevatöö juhtimine, korraldamine ja arendamine, Eesti Hoki poolt korraldatavate jäähokivõistluste läbiviimine, eelarve koostamine ja finantsplaneerimine ning koostööpartnerite leidmine, lepingute sõlmimine ja suhete hoidmine.

Eesti Hoki tänab alaliidu senist tegevjuhti Rainer Komi sihikindla ja pühendunud töö eest ning soovib talle palju edu ja kordaminekuid uutes ettevõtmistes!


OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI