Eesti naiste hokikoondis kaotas Rumeeniale 0:4
08.04.2023
Eesti naiste jäähokikoondis sai Brasovis toimuval MM-i III divisjoni A-grupi turniiril neljanda kaotuse, jäädes alla Rumeeniale 0:4 (0:0, 0:0, 0:4).

Kahe esimese kolmandiku järel püsis seis viigiline, kuid siis tegi kodunaiskond vähem kui seitsme minuti jooksul jõudude vahekorra klaariks. Kaks väravat viskas Ioana Barbul ning ühe Maissa Simina ja Ana Voicu.

Pääsukeste väravavaht Uljana Jeggi tõrjus 47 vastaste üritust, eestlannad kostitasid vastaste kollikiprit Nadina Niciut 26 pealeviskega.

Eesti poolel valiti mängu parimaks Emilia Koger.

Pühapäeval kell 13:00 kohtub Eesti naiskond turniiri viimases mängus edasipääsu nimel võitleva Hong Kongiga.

Tabeliseis nelja vooru järel: Leedu 11, Hong Kong 10, Ukraina 9, Rumeenia 3, Bulgaaria 3, Eesti 0.