Eesti U18 koondis võitis maailmameistrivõistlustel Hispaaniat
09.04.2019
Eesti koondis võitis U18 II divisjoni A-grupi maailmameistrivõistlustel Hispaania koondist  5:1 (1:0; 2:0; 2:1). Järgmise mängu peab Eesti koondis 10. aprillil kell 12.30 Rumeeniaga. Mänge kannab üle Delfi TV.

Eesti koondise väravad lõid #28 Mihhail Lupanov (#24 Lodeikin, # Puzakov), #24 Kirill Lodeikin, #17 Maks Kuivanen (#23 Anufrijev). Lisaks saatis kaks litrit saatis vastase väravasse #13 Nikita Puzakov, resultatiivsed söödud andsid #23 Anufrijev ja #28 Lupanov ning teise värava puhul  #24 Lodeikin. Eesti koondise väravaht #1 Marcus Hämarsalu tõrjus 33 pealelööki ning kokku koondis 14 minutit karistusi.

Hispaania koondise ainsa värava lõi #19 Luca Basile (15# Gabor Matyas, #8 Pol Costa).  Väravaht #20 Daniel Lavilla tõrjus 24 pealelööki ning võeti samuti 14 minutit karistusi.

Lisainfot tulemuste kohta leiad IIHF kodulehelt.

Järgmise lahingu peab Eesti koondis 10. aprillil kell 12.30 Rumeenia koondisega.

Eesti mängude kava Leedus:
10. aprill kell 12.30 Rumeenia - EESTI
12. aprill kell 12.30 EESTI - Poola
13. aprill kell 16.00 Korea - EESTI

Eesti koondise mängudest leiad otseülekanded Delfi TVst, ülejäänud koondiste vaheliste kohtumiste ülekanded IIHFi kodulehelt.