Eesti U18 koondise abitreenerina asus ametisse Alexander Smetanin
25.07.2020
Eesti U18 koondise treenerite nimistus on lisaks uuele peatreenerile ka esmakordselt täienduseks kaks abitreenerit. Legendaarsel Kohtla-Järvelt pärit pikaaegsel hokimängijal ja -edendajal on lisaks Kohtla-Järve Centralile, Välk 494-le ja Viru Sputnikule kirjas mänguminutid SKA St Petersburgi ja Spartaki eest ning kogemus Valgevene hokiklubide juurest. Tänavu oma 40-ndat sünnipäeva tähistanud Smetanin on esindanud nii Eesti U20 kui meeste A-koondist.

Igapäevaselt panustab Smetanin kohaliku jäähoki edendamisse kodulinna klubis HC Everestis, olles nii juhatuses kui treenides noori mängijaid. 

Oma esmase kogemuse abitreenerina U18 meeskonna juures võttis ta kokku nii:
''Laager oli väga hästi organiseeritud! Sõbralik atmosfäär, professionaalne tiim. Suurepärane kogemus mulle ja minu arengule treenerina.''

''Treeneritena peame igale mängijale andma võimaluse, omavahel suhtlema ja kandidaate kogu hooaja vältel jälgima. Loomulikult on meie suurem eesmärk poisse Eesti koondise jaoks ette valmistada!'' vastas Smetanin küsimusele, millised on plaanid algavaks hooajaks.


''Väga rõõmustab, et noored ambitsioonikad Eesti treenerid soovivad areneda ja vastutust võtta ning on otsustanud liituda Eesti Hoki koondiste programmiga. Alexander oli omal ajal hea mängumees ja juba seeläbi on tal noortele palju edasi anda. Ka treeneri ja klubijuhina on Alexander teinud Kohtla-Järve klubi HC Everest vedamisel head tööd ja mitmed tema kasvandikud näitavad täna head mängu Coolbet Hokiliigas ning Eesti noortekoondistes. '' kommenteerib uue abitreeneri liitumist Eesti Hoki president Rauno Parras.

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI