Eesti U18 noortekoondisega liitus videotreener Martin J. Hogan
04.02.2022
Eesti U18 noortekoondisega liitus kanadalasest videotreener Martin J. Hogan.

"Täiendasime U18 koondise taustajõude uue videotreeneriga. Meiega liitus ekspert Martin J. Hogan, kes aitab meid nii eelseisva Nelja rahvus turniiri kui aprillis Tallinnas toimuva MM-i II divisjoni A-grupi turniiri vältel. Kokkuleppe kohaselt Martin Tallinnasse ei tule, kuid jälgib meie mänge ja treeninguid interneti vahendusel ning jagab omapoolseid hinnanguid ja tähelepanekuid mängijate soorituste kohta. Tegemist on uue videotreenerite rakendamise süsteemi pilootprojekti käivitamisega ning me kõik ootame seda suure põnevusega," ütles Eesti Hoki spordidirektor Bálint Fekti.

"Soovime Martini teadmisi ja kogemusi täies magus kasutada, seetõttu osaleb ta järgmisel nädalal toimuval treenerite veebiseminaril, mis käsitleb mängijate soorituse analüüsi. Martin on OHL-i (Ontario Hockey League)  skaut ning seega suudab ta mängijaid mitte ainult vaadata, vaid ka näha," lisas Fekti. 

Koolitus toimub 6.- 13. veebruarini veebikeskkonnas ning kulmineerub U18 noortekoondiste Nelja rahvuse turniiri mängude analüüsimisega.

Eesti U18 noortekoondis osaleb 10.-12. veebruarini Leedus, Elektrénais peetaval Nelja rahvuse turniiril, kus kohtutakse Ukraina, Leedu ja Poola eakaaslastega.

Koondis koguneb teisipäeval, 8. veebruaril Tondiraba jäähallis ning sõidab võistluspaika kolmapäeval, 9. veebruaril.

Eesti U18 koondise mängude ajakava:
Neljapäeval, 10. veebruaril kell 16:05 Eesti - Ukraina
Reedel, 11. veebruaril kell 19:05 Eesti - Leedu
Laupäeval, 12. veebruaril kell 12:05 Eesti - Poola

Nelja rahvuse turniir moodustab osa ettevalmistustsüklist 3.-9. aprillini Tallinnas, Tondiraba jäähallis peetavaks IIHF U18 maailmameistrivõistluste II divisjoni A-grupi turniiriks, kus Eesti koondis heitleb Suurbritannia, Leedu, Rumeenia, Lõuna-Korea ja Serbia eakaaslastega.

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI