HC Everest alistas HS Riga lisaajal 6:5
04.03.2023
Coolbet Hokiliigas alistas Kohtla-Järve HC Everest kodujääl HS Riga lisaajal 6:5 (3:0, 1:3, 1:2, 1:0) ning tõusis tabelis viiendale kohale.

Avakolmandiku 3:0 võitnud idavirulased lasid vastased mängu tagasi, kuid juhtisid viimase kolmandiku keskel 5:3. Viimase nelja minutiga jõudis HS Riga viigini, Timurs Solostejsi täpne 20 sekundit enne lõpusireeni vise viis kohtumise lisaajale. Mihail Sabirov tõi väljakuperemeestele võidu kui lisaaega oli mängitud veidi rohkem kui kaks minutit.

Sabirovi kõrval tegid HC Everesti eest skoori Maksim Tšaltsev (2+0), Erik Salmin (2+0) ja Mihhail Lupanov (1+1), vastaste väravad viskasid Rojs Alens Alups, Verners Fricbergs, Dmitrijs Dilevka, Marcis Smirnovs ja Timurs Solostejs.

HC Everesti väravavaht Dmitri Rovda tõrjus 37 ning HS Riga poolel Karlis Brants 9 ja Oskars Gusevs 27 vastaste pealeviset.

Võiduga tõusis HC Everest tabelis HS Rigast mööda viiendaks.

Täna õhtul kell 19:15 kohtuvad Riias HK Kurbads ja Narva PSK.  Pühapäeval kell 12:30 mängivad Riias teistkordselt HK Kurbads ja Narva PSK, kell 16:00 Kohtla-Järvel SK Viru Sputnik ja HS Riga ning kell 16:10 HC Panter ja HC Everest, Tallinnas toimuvat kohtumist on võimalik jälgida OHO TV vahendusel.