HC Everest krooniti Eesti naiste jäähokimeistriks!
18.02.2023
Kohtla-Järve HC Everest alistas PAF Naiste Hokiliiga otsustavas kohtumises Tallinna HK Roosa Panteri tulemusega 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) ning võitis klubi ajaloo kolmanda naiste meistritiitli.

Tiitlikaitsja HK Roosa Panter läks avakolmandikul Edith Pärniku väravast mängu juhtima, kuid HC Everesti kapten Anna Fedjajeva skooris nii teisel kui kolmandal perioodil ning sillutas Ida-Virumaa naiskonnale tee meistritiitlini. 

HC Everesti väravavaht Uljana Jeggi tõrjus 23 ning HK Roosa Panteri puuri kaitsnud Jonna Moilanen 11 vastaste üritust.

"Oleme õnnelikud! Täna õnnestus meil kõik ja meie kapten näitas, et on meie liider! Aitäh vastastele hea ja haarava finaali eest!" ütles HC Everesti ründaja Anna Dubkova.

"Täna õnnestus meil juba alguses oma mängu hakata üles ehitama, vastavalt treeningutes õpitule, see aitas ka esimesena avada skoori tugeva vastase vastu. Paraku aga kadus seejärel kindlam initsiatiiv meie käest ära ning vastane sai meil tsoonis palju litriga liikuda, mida kasutati individuaalsete oskustega lõpuks efektiivselt edu saavutamiseks ära. Uus ärkamine tuli meil mängu lõpu poole, mis oli kahjuks juba liiga hiline. Viskeid tuli meie poolt palju, aga väravaid mitte. Siiski pakkus mäng pinget viimse hetkeni, sest tüdrukud ei andnud alla. Õnnitlused Everestile, meil on aga ees uus tähtis mäng, kus tuleb hõbe omale välja võidelda," kommenteeris HK Roosa Panteri treener Aleks Bõstrov.

HC Everest krooniti Eesti meistriks 2018. ja 2019. ning HK Roosa Panter kahel viimasel aastal. 2020. aasta kevadel jäi meistritiitel pandeemia tõttu välja selgitamata, kahel viimasel kevadel võidutses HK Roosa Panter.

Foto: Julia Tilku

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI