HC Grizzlys lõpetas hooaja 4:0 võiduga HC Wolferinesi üle ning kindlustas medalikoha
19.02.2023
Tallinna HC Grizzlyz lõpetas PAF Naiste Hokiliiga hooaja 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) võiduga Tallinna HC Wolferinesi üle ning kindlustas seeläbi medalikoha. Kas mullune hõbedaklubi kaitseb teist kohta või lõpetab kolmandana, see selgub hooaja viimase kohtumise tulemusest. HC Wolferines lõpetas kuuena kohaga.

HC Grizzlyze kasuks viskas Svetlana Tsupsman kaks ning Emilia Koger ja Christin Lauk-Gurtovoi ühe värava. Helen Mölder andis kaks resultatiivset söötu. 

Nullimängu teinud Helena Liive tõrjus kõik 10 vastaste pealeviset, HC Wolferinesi poolel pidi Elizabete Vasiljeva Dilba mängu sekkuma 23 korral.

"Mängisime taktiliselt õigesti ega andnud vastasele võimalust lüüa väravat. Saime väga palju karistusi, sõltumata sellest suutsime ka vähemuses värava lüüa. Mängides vähemuses kolmekesi viie vastu, said meie mängijad oma positsiooni hoidmisega väga hästi hakkama. See oli hooaja viimane Eesti meistrivõistluste mäng, mängijad andsid endast kõik ja usun, et võime selle hooajaga rahule jääda,“ ütles HC Grizzlyze treener Anton Gurtovoi.

"See oli meie naiskonna üks parimatest mängudest. Vaatamata kiirele väravale mängujoonis, mida treener käskis jälgida, ei lagunenud. Mängupilt oli väga ühtlane kogu mängu jooksul - ei tekkinud olukorda, kus võitlus oleks raugenud kasvõi sekundiks. Kahjuks ei suutnud realiseerida oma võimalusi, mida tekitasime päris palju. Treener oli väga rahul mänguga ja tüdrukutega!" sõnas HC Wolferinesi abitreener Artur Tiganik.

PAF Naiste Hokiliiga hooaja lõpetab HK Roosa Panteri ja  Viljandi Hokiklubi vastasseis laupäeval, 25. veebruaril kell 18:30 Haabersti jäähallis. Võidu korral tagaks HK Roosa Panter hõbemedali ja HC Grizzlyz saab pronksi, viigi või kaotuse korral läheks hõbemedal HC Grizzlyzele ning pronksi Roosadele Pantritele.

PAF Naiste Hokiliiga tabeliseis: HC Everest 16 (10), HC Grizzlyz 14 (10), HK Roosa Panter 12 (9), Tartu HK Säde 12 (10), Viljandi HK 4 (9), HC Wolferines 0 (10).

Foto: HC Grizzlyz Facebook

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI