HC Panter alistas Tartu Välk 494 5:2 ja asus Coolbet Hokiliiga poolfinaalseeriat juhtima
11.03.2023
Tallinna HC Panter alistas Haabersti jäähallis Tartu Välk 494 tulemusega 5:2 (1:1, 1:0, 3:2) ning asus poolfinaalseeriat juhtima.

Avakolmandikul viis Harri Koll tartlased ette, peagi seadis Daniil Fursa jalule viigi. Teisel kolmandikul läksid väljakuperemehed Andrei Rozinko väravast juhtima ning kolmandal perioodil tegi Patrick Kookmaa seisuks 3:2, siis viskas Otar Sakhokia külaliste poolel ühe värava tagasi ja muutis mängu lõpu pingeliseks. Kohtumise saatuse otsustasid Kevin Parras ja Silver Kerna, kes saatsid litri Välgu tühja väravasse.

Pantite poolel kogusid Fursa ja Parras 1+1 resultatiivsuspunkti.

Villem-Henrik Koitmaa tõrjus HC Panteri väravasuul 26 ning Ervins Mustukovs tartlaste poolel 36 pealeviset.

Kolme võiduni kestva poolfinaalseeria teine mäng toimub pühapäeval kell 16:10 Haabersti jäähallis. Laupäeval, 18. märtsil kell 17:00 kohtutakse Astri Arenal ning vajadusel ka pühapäeval, 19. märtsil kell 16:35. Juhul kui seeria kujuneb viiemänguliseks, siis saabub lõpplahendus laupäeval, 25. märtsil kell 18:10 Haabersti jäähallis.

Poolfinaalides mängitakse viigilise tulemuse korral 20 minuti pikkune lisaaeg kuni esimese väravani, mõlemast meeskonnast on jääl väravavaht ja viis väljakumängijat (v.a. arvulise vähemuse puhul). Juhul kui lisaaeg võitjat ei selgita, siis järgneb uus 20 minuti pikkune lisaaeg kuni esimese väravani jne.

Foto: Catherine Kõrtsmik

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI