HC Panter kindlustas nädalavahetuse kahe võiduga koha Optibet hokiliiga play-offis
29.01.2024
Nädalavahetusel kohtus Tallinna HC Panter kahel korral Leedu klubi Kaunas Cityga ja teenis võidud mõlemas mängus. Laupäeval alistati Leedu klubi 3-2 ning pühapäeval 5-3. Kahe mängu kokkuvõttes teenis 5 punkti Daniil Fursa (2+3), 4 punkti Saveli Novikov (1+3) ja 3 punkti Daniil Tsarkovskyi (1+2).

Pantritel on 28 mänguga koos 34 punkti, mis kindlustab koha Optibet hokiliiga play-offis.

HC Panter peatreener Märt Eerme kommentaar pärast nädalavahetuse kahte võitu:

Põneva ja HC Panteri jaoks uue liiga põhiturniiri lähenev lõpp ning pisut rohkem kui kuu aja pärast algav playoff on muutnud mängud palju tasavägisemaks ja võitluslikemaks. Näha on, et iga mäng on meeskondadele oluline ja turniiritabelis käib tihe võitlus paremate kohtade nimel. Äsja lõppesid Pantrite mängud Leedu meeskondade vastu ja tulemus on meie poolt vaadatuna 12 mängus 12 võitu,  väravatevahega 70-20. Eriti olulised olid viimased 4 mängu Kaunas City vastu, kellel oli võimalus meist tabelis ette tõusta ja kes on komplekteeritud suuresti sisse imporditud mängijatest ning meeskonna eesmärk oli playoffis poolfinaali jõudmine.
Ees ootab veel 4 põnevat kohtumist Läti klubidega, millest ainus kodumäng on juba kolmapäeval 31.jaanuaril ja tegemist publikule tasuta mänguga. Pileteid sellele viimasele põhiturniiri kodumängule ei pruugi kõigile jätkuda ehk soovitame kiired olla ning hankida nn tasuta pilet Piletilevist.

Kahel korral mängime Riia Prizmaga ja üks mängudest ongi tasuta kodumäng, kusjuures nendega oleme kodus võitnud ja võõrsil kaotanud ehk koduseinte toetus äärmiselt oluline.
Esikohal oleva Zemgalega mängime peale koondisepausi võõrsil ja neid valitsevaid 2 viimase hooaja Läti meistreid ei ole ainsana me suutnud (veel) võita. Viimane kohtumine oli äärmiselt põnev, mille Läti koondise abitreeneri juhendatavale meeskonnale 2-4 kaotasime. Usun, et meeskond on suuteline neist jagu saama!
Põhihooaja viimane mäng on võõrsil HK Kurbadsi vastu ja see võib olla mäng selle peale, kes on põhiturniiri 3 meeskond varasemate finalistide Mogo ja Zemgale järel. Huvitav fakt siia juurde see, et mõlemad meeskonnad on suutnud mängud võõrsil võita.

Kokkuvõtes põnev hooaja kulminatsioon, kus mängud eriti tasavägised ja huvitavad.

Optibet Hokiliiga tabeliseis: 1. HK Zemgale/LBTU 48 (26), 2 .HK Mogo/LSPA 39 (24), 3. HK Kurbads 37 (27), 4.HC Panter 34 (28), 5.HK Prizma 31 (25), 6. HS Riga 27 (25) 7. Kaunas City 21 (27), 8. Airwell Energija 8 (25), 9. 7BET Hockey Punks 2 (27).


Pilt: Catherine KõrtsmikOTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI