HC Vipers sai põnevusmängus 5:4 võidu SK Viru Sputniku üle
13.03.2022
Coolbet Hokiliigas pälvis Tallinna HC Vipers Haabersti jäähallis toimunud põnevusmängus 5:4 võidu Kohtla-Järve SK Viru Sputniku üle (2:1, 1:2, 2:1).

HC Vipers pööras mängu enda kasuks viimasel kolmandikul tänu Gennad Filippovi kahele väravale. Vaatamata Arsenii Magradze vastutabamusele vähem kui neli minutit enne kohtumise lõppu, võttis pealinna klubi ikkagi oma.

HC Vipersi poolel skoorisid veel Artjom Masljonov, Deniss Antonov ja Maksim Borovikov. Jegor Romanov andis kolm ning Roman Kolenchukov kaks resultatiivset söötu.

SK Viru Sputniku poolel viskasid esimesed kolm väravat Viacheslav Sarkisyants, Igpr Statkevich ja Daniil Smirnov.

HC Vipersi väravavaht Yan Shaliapneu tõrjus 39 ning SK Viru Sputniku puurilukk Sergei Andreev 24 vastaste pealeviset.

Coolbet Hokiliiga tabeliseis: Tartu Välk 494 39 (22), HK Kurbads 30 (21), HC Everest 28 (21), HC Panter 27 (23), HC Vipers 16 (21), Narva PSK 11 (22), SK Viru Sputnik 5 (20).