HK Kurbads seljatas otsustavas mängus kodujääl HC Everesti 2:1 ning jõudis Coolbet Hokiliiga finaali!
02.04.2022
Riia HK Kurbads alistas Coolbet Hokiliiga poolfinaalseeria kolmandas ja ühtlasi otsustavas kohtumises Kohtla-Järve HC Everesti tulemusega 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) ning pääses võitudega 2:1 finaali.

Mänguajast oli kulunud 26:51 kui kodujääl mänginud HK Kurbads läks Martinš Vitolinši väravast mängu juhtima, pisut enam kui seitse minutit hiljem seadis Anton Kuznetsov jalule viigi. Läti klubi võiduvärava viskas kolmanda kolmandiku keskel Matiss Birinš.

HK Kurbadsi väravavaht Uldis Čalpa tõrjus mängu jooksul 29 ning HC Everesti kolleeg Maksim Klimenko 31 vastaste pealeviset.

Kolme võiduni mängitav finaalseeria Tartu Välk 494 ja HK Kurbadsi vahel algab järgmisel pühapäeval, 10. aprillil. Pronksikohtumine HC Everesti ja Tallinna esindusmeeskond HC Panteri vahel toimub 17. aprillil Kohtla-Järve jäähallis.