HK Roosa Panter alistas HC Wolferinesi 6:1
04.02.2023
PAF Naiste Hokiliigas alistas Tallinna HK Roosa Panter Haabersti jäähallis teise pealinna klubi HC Wolferinesi 6:1 (2:0, 2:0, 2:1) ning vähendas liidriga vahet.

Võitjanaiskonna säras kapten Diana Kaareste 3+2 punktiga, ühe värava viskasid Snezhana Belyankina, Svitlana Shostak ja Teele Reede. Kirke Kulla ja Ester Talsi andsid kaks väravaga lõppenud söötu.

HK Roosa Panteri väravavaht Jonna Moilanen tõrjus üheksa pealeviset. HC Wolferinesil kogunes Karola Varese kontole 19 ning Elizabete Vasiljeva Dilba nimele 11 tõrjet.

" Seda mängu on raske kommenteerida, aga kui mängu võidad, siis järelikult on kõik hästi! Mul on hea meel, et Teele Reede ja Snezhana Beljankina said käe valgeks. Õppimismaterjali on kõvasti, teeme korrektuurid, et järgmine mäng veel paremini sujuks," ütles HK Roosa Panteri kapten Diana Kaareste.

"Mäng oli väga kiire ning võimalusterohke mõlemalt poolelt. Mängupilti vaadates oli see üks meie parimatest mängudest käimasoleval hooajal. Olen tüdrukute üle väga uhke," tunnistas HC Wolferinesi kapten Veronika Tiganik.

PAF Naiste Hokiliiga tabeliseis: HC Everest 14 (9), HK Roosa Panter 12 (8), HC Grizzlyz 12 (9), Tartu HK Säde 10 (9), Viljandi HK 4 (8), HC Wolferines 0 (9).

Foto: HK Roosa Panter

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI