Jussi Tupamäki: Eesti Hoki suurimaks tugevuseks on alati olnud võimas meeskonnavaim
23.04.2022
Eesti koondise peatreener Jussi Tupamäki ütles pärast tänast mängu Leeduga, et mängust tuleb teha vajalikud järeldused, kuid meeskond on eelseisvaks MM-iks hästi valmistunud.

"Arvan, et olime peale pikka laagrit ja eilset mängu natuke väsinud. Tänase mängu algus polnud nii hea, aga võtsime end pärast vastaste väravat kokku. Teine kolmandik oli hea, meie mäng muutus paremaks. Kolmandal kolmandikul tulid rumalad vead ja karistused, mis maksid meile täna mängu," sõnas peatreener.

"Oleme nii valmis kui olla saab. Robert Arrak ei saanud kolmandal perioodil üldse mängida - loodame, et ta saab keha korda. Seeläbi oli võimalus anda teistele mängijatele rohkem mänguaega," lisas Tupamäki.

"Kaks kontrollmängu Leeduga andsid meile mängijate kohta teadmist, kuidas neid kasutada. Üheks meie tugevuseks on ülekaalumäng: meil on väga hea esimene ründekolmik, kes suudab vastasele palju survet avaldada. On veel asju, mida peame parandama ja arendama. Eesti Hoki peamine tugevus on alati olnud meeskonnavaim - igaüks võitleb Eesti särgi eest täie südamega!" kinnitas Tupamäki.

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI