Jussi Tupamäki: kütus lõppes otsa!
02.05.2022
Eesti meeste jäähokikoondise peatreener Jussi Tupamäki nentis pärast viimases mängus saadud 0:8 kaotust Ukrainalt, et meeskonnal lõppes kütus otsa. Hetkel põlvkondade vahetust läbi tegeva koondise tulevikku näeb ta rõõmsates värvides, kuid iga asi nõuab aega.

"Pärast avakolmandikku olime 0:1 kaotusseisus, siis avanes meil mitmeid momente viigistamiseks, mida me kahjuks ei realiseerinud. Vastane viskas mõned väravad ja meil lõppes jõud. Mängijad andsid enast kõik. Ukraina kaotas laupäeval Poolale 2:8, mis näitas, et MM-il turniiril võivadki mustal päeval olla sellised tulemused. Tuleb tulemus vastu võtta, olgu see siis hea või halb - selline on jäähoki ja elu," ütles Tupamäki.

"Turniir oli raske. Jäime püsima ja see on kõige tähtsam, järgmisel aastal mängime paremini. Samas oli lõppenud turniir väga tähtis kuna see on Eesti jäähokikoondise uue tee algus, põlvkondade vahetuse aeg. Mitmed vanemad mängijad astuvad kõrvale ja noored tulevad asemele. Noortekoondiste tulemustest on näha, et häid mängijad tuleb peale, aga hüpe U20 noortekoondisest meeste mängu ei ole lihtne. Otsustavaks kujuneb igapäevane töö, mida tehakse klubides, kus meie mängijad mängivad," lisas ta.

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI