JYP ja Robert Rooba lõpetasid Liiga hooaja võidukalt
11.03.2023
Jyväskylä JYP ja Robert Rooba lõpetasid Liiga põhihooaja võidukalt, alistades koduhallis Helsingi IFK lisaajal 5:4.

JYP-i kapten Rooba andis ühe tulemusliku söödu. Hooaja peale kokku kogunes Rooba arvele 59 mänguga 11 väravat ja 12 resultatiivset söötu ning seeläbi 23 punkti. Pealeviskeid väravale tuli kokku 163 ja karistusminuteid 24.

JYP lõpetas põhihooaja pettumust valmistava 13. kohaga ega pääsenud sõelmängudele.

Liiga põhihooaja lõplik tabeliseis (60 mängu): Tappara 116, Ilves 114, Lukko 105, Pelicans 103, KalPa 102, HIFK 97, Kärpät 96, Ässät 91, TPS 91, KooKoo 84, Jukurit 83, HPK 83, JYP 74, Sport 63, SaiPa 48.

Play-offi avaringis lähevad vastakuti Kärpät - KooKoo ja Ässät - TPS, paaride võitjad saavad veerandfinaalis vastaseks Tappara ja Ilvese. Kahes ülejäänud veerandfinaalpaaris kohtuvad Lukko - HIFK ja Pelicans - KalPa.