Kevin Parras: tegime seekord paigalsammu, aga järgmisel aastal astume sammu edasi
02.05.2022
Eesti koondise ründaja Kevin Parras ütles MM-i I divisjoni turniiri kokku võttes, et meeskond tegi seekord paigalsammu, aga järgmisel kevadel soovitakse astuda taas samm edasi.

"Oli selline päev. Kui oleksime mängu alguses oma võimalused ära löönud, siis võinuks pilt teine olla. Ukraina meeskonna ees müts maha: nad mängisid väga kvaliteetset ja kiiret hokit, olid pidevalt meie lähedal ega teinud midagi lihtsaks," tunnustas Parras vastaseid.

"Pärast 4:2 võitu Serbia üle toimus pingelangus, viimaseks mänguks sai energia otsa. Meeskond ei läinud sellist tulemust tegema - mäletatavasti kohtusime Ukrainaga viimati 2019. aasta MM-i turniiril Tallinnas ning siis saavutasime lisaajal võidu," tõdes ründaja.

Turniiri kokkuvõtteks annab Parras meeskonnale hindeks rahuldava. "Koolipoisi "kolme" anname ära. Mitmed olulised mängijad jäid eemale. Meil oli peaaegu kolme nädala pikkune väga intenstiivne periood. Koondises on käimas noorenduskuur, põlvkondade vahetus. Sellel MM-il tegime paigalsammu, aga järgmisel aastal astume siit järgmise sammu ülespoole. Meil on aina rohkem võtta mängijaid, kes jäähokiga igapäevaselt ja natuke tõsisemalt tegelevad - see näitab, et liigume õiges suunas," selgitas ta.


OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI