Kiekko-Espoo ja Morten Jürgens jätkavad võimsa hooga Mestise tipus, JoKP ja TUTO püsivad play-offi kursil
16.01.2023
Soome Mestises jätkub Morten Jürgensi koduklubi Kiekko-Espoo suurepärane hoog. Laupäeval sai meeskond kaheksanda võidu järjest, alistades TUTO Hockey 4:1. Jürgens panustas võitu värava ja resultatiivse sööduga.

Kiekko-Espoo on kogunud 34 mänguga 85 punkti ning edestab Mestise tabelis teisel kohal olevat Imatra Ketterät kahe enampeetud mängu juures 17 punktiga. Kõikides senipeetud mängudes jääl käinud Jürgensil on kirjas 9+9 resultatiivsuspunkti ning 61 karistusminutit.

TUTO Hockey poolel käis jääl Rasmus Kiik, kes resultatiivsuspunkte ei teeninud. TUTO paikneb 42 (31) punktiga üheksandal kohal. Kiik on osalenud 24 mängus ning saanud kirja 0+1 resultatiivsuspunkti ja 4 karistusminutit.

Kristjan Kombe koduklubi Joensuun Kiekko-Pojat alistas kodujääl Kokkola Hermese 5:2, Kombe andis kolm resultatiivset söötu. JoKP on hetkel 47 (30) punktiga seitsmes, Kombel on 25 mängust kirjas 5+14 punkti ja 4 trahviminutit.

Sarnaselt Liigale pääsevad ka Mestises sõelmängudele kümme parimat meeskonda - esimesed kuus kvalifitseeruvad otse veerandfinaalis, seitsmendast kümnenda koha saanud klubid alustavad eelringist.

Foto: Kiekko-Espoo

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI