KJT Haukat võitis lisajal Eesti U20 koondist 4:3
28.12.2018
Eesti U20 koondis pidas täna maailmameistrivõistluste eelse treeningkohtumise Soome A-noorte Mestise liigas mängiva meeskonnaga KJT Haukat. Soome noored võitsid lisajale läinud mängu 4:3.

Eesti koondise väravad lõid Morten Arantez Jürgens (Kiik, Shashkin), Rasmus Kiik (Aleksandrov, Hast) ning Dmitri Kuznetsov (Slessarevski, Puzakov).  Mõlemad meeskonnad realiseerisid kahel korral arvulise ülekaalu. Eesti meeskond võttis mängus 39 minutit karistusi, millest ühel juhul 5+20, vastaste 6 minuti vastu. Mõlemal meeskonnal käisid väljakul ka mõlemad väravavahid, KJT Haukat puurilukud tõrjusid 43 ning Eesti koondise väravavahid 31 vastase pealelööki.