Kombe ja JoKP jõudisid Mestise poolfinaali, vastaseks tulevad Jürgens ja Kiekko-Espoo
05.04.2023
Kristjan Kombe koduklubi Joensuu Kiekko-Pojat jõudis Mestises poolfinaali, alistades veerandfinaali kuuendas mängus koduhallis Kokkola Hermese teisel lisaajal 3:2. JoKP võitis seeria 4:2.

Avakolmandiku võitis JoKP 2:0 ning oli normaalaja lõpus edasipääsule väga lähedal, kuid Hermes viskas viimase kahe ja poole minuti jooksul ilma väravavahita mängides kaks väravat ning tüüris kohtumise lisaajale. Mängu ja kogu seeria lõpplahendus sündis 92. minutil kui Artur Gatiyatovi tabamus Kombe eeltööst tagas Joensuu klubile koha nelja parema hulgas.

Mestise poolfinaalis on Kombe ja JoKP vastaseks Morten Jürgensi koduklubi Kiekko-Espoo, seeria stardib reedel Espoos ja jätkub laupäeval Joensuus. Teises paaris lähevad vastamisi Imatra Ketterä ja Rovaniemi RoKi. Tänavused finalistid selguvad hiljemalt 17. aprillis.