Kutse veebiseminarile "Õpi mängima!
08.08.2023

Austatud treenerid

Mul on suur rõõm teatada meie kauaoodatud treenerite haridusprogrammi käivitamisest 2023-2024 hooajaks, alustades meie "Õpi mängima"

veebiseminariga. Eesti Hoki on pühendunud pakkuma väärtuslikku võimalust treeneritele, kes soovivad teha vahet U8 ja U10 vanuserühmade juhendamisel ning alustada treenerikutse omandamist.

Lisaks sellele usume me sügavalt treenimise ja laste jäähoki õpetamise kunsti ning soovime pakkuda võimalust vanematele, amatöörmängijatele ja kõigile, kes soovivad olla kaasatud laste jäähoki maailma või saada teadmisi treeningprotsessist ja treenerite metoodikast. Ootame soovijaid, kes on saanud 18-aastaseks.

See on teie võimalus lõpetada mainekas Rahvusvahelise Jäähoki Föderatsiooni "Õpi mängima" programm (LTP). LTP-kvalifikatsiooniga saate osaleda jääl toimuvatel treeningutel ning juhendada U8 ja U10 meeskondi Eesti Hoki üritustel või enamikus IIHF riikides, kus LTP on tunnustatud. LTP programm varustab juhendajaid ja treenereid vajalike tööriistadega, et õpetada meie armastatud spordiala põhitõdesid lõbusas ja turvalises keskkonnas, samal ajal sütitades kirge jäähoki ja spordi vastu üldisemalt.

Veebiseminar kestab neli nädalat ja toimub Moodle'i süsteemi kaudu.

Osalemiseks peavad kõik soovijad registreeruma oma e-posti aadressiga.

Veebiseminari käigus toimuvad grupitööd, mis eeldavad Facebooki või WhatsAppi kasutamist sujuvaks suhtlemiseks määratud gruppide vahel.

Oleme hoolikalt struktureerinud veebiseminari, et see sobiks teie kiire ajakavaga, olgu selleks töö, pere kohustused või isegi puhkus.

Programm on jaotatud neljaks osaks, kestusega üks nädal iga osa kohta.

Selle aja jooksul on osalejatel paindlikkus vaadata eelnevalt salvestatud videoid endale sobival ajal, teha märkmeid ja saata need veebiseminari esitajale. Viimasel nädalal osalevad osalejad grupiprojektis koos teiste osalejatega.

Eelnevalt salvestatud videote suurepärasus seisneb nende kättesaadavuses. Neid saab vaadata ühe korraga või jagada väiksemateks osadeks, võimaldades teil õppekogemus oma nädalakavasse sobitada. See tähendab, et füüsiline kohalolek Eestis pole selle veebiseminari jaoks nõue. Teil on vaja vaid mõned vabad tunnid nädalas, internetiühendust ja seadet ning tõelist soovi oma teadmisi laiendada.

Kursuse pealkiri: "Õpi mängima" veebiseminar (LTP)

Kuupäev: 14. august 2023 - 10. september 2023

Asukoht: Moodle'i süsteem

Registreerimine: 2.- 9. august 2023

Treeningtunnid: 20

Tase: Sobib kõigile, kes soovivad uuendada või omandada EKR 3-6 treenerikategooria

Hind: 120 € (6 € treeningtunni kohta)

Palun, treenerid, jagage seda e-kirja ka oma mängijate vanematega, sest ka nemad on teretulnud sellele veebiseminarile. Mida rohkem vanemaid meil on, seda parem tulevik ootab meie mängijaid.

Registreerimiseks saatke palun järgnevad andmed aadressile balint@eestihoki.ee

Nimi

Klubi

E-posti aadress

Telefoninumber

Isikukood

Arve treenerile või klubile

Ootan teid põnevusega veebiseminaril ja koos alustame selle rikastava teekonna!

Lugupidamisega

Balint Fekti

Eesti Hoki spordidirektor


OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI