Laupäeval algavas Coolbet Hokiliiga finaalseerias kohtuvad Riia HK Kurbads ja Tallinna HC Panter
31.03.2023

Coolbet Hokililiga finaalseeria Riia HK Kurbads - Tallinna HC Panter stardib eeloleval nädalavahetusel Riias, HK Kurbadsi koduhallis.  Mängitakse kolme võiduni.

Laupäeval, 1. aprillil lendab litter jääle kell 19:30 ning pühapäeval, 2. aprillil kell 14:00. Seeria kolmas mäng toimub laupäeval, 8. aprillil kell 18:10 ja vajadusel neljas pühapäeval, 9. aprillil kell 16:10 Haabersti jäähallis. Juhul kui Coolbet Hokiliiga tänavuse võitja selgitamiseks läheb vaja viiendat kohtumist, siis mängitakse see laupäeval, 15. aprillil kell 19:30 Riias, Kõiki Coolbet Hokiliiga finaalmänge on võimalik jälgida otseülekandes OHO TV (www.oho.ee/hoki) vahendusel.

"Ootame põnevusega finaale. Õnneks oleme saanud peale Tartu seeriat piisavalt puhata ja valmistuda. Kõik mängijad on terved ja nädalavahetuseks valmis. Kurbads läbis põhiturniiri väga kindlalt ja finaalide eel on nad kindlasti favoriidid," kommenteeris HC Panteri treener Kaupo Kaljuste.


HC Panteri ründaja Kevin Parras lubab haaravat finaalseeriat: "Kurbadsi näol on tegemist äärmiselt kvaliteetse meeskonnaga, kellel on võtta nelja viisiku jagu mängijaid, kelle hulgast leidub nii vanemaid ja nimekamaid mängijaid kui ka noori tulevikumehi. Tänavu oleme neljal korral Kurbadsi paremust tunnistanud, seega võib vastast väikestviisi favoriidiks pidada, aga ma usun, et see toob meile ainult indu juurde. Kvaliteetne, tempokas ja võitluslik finaalseeria on igatahes soolas," sõnas ta.


"HC Panter on tõeliselt hea ja kiire meeskond. Nende vastu on alati lõbus mängida. Oleme finaalseeriaks valmis," kostis HK Kurbadsi treener Toms Bluks.


Ründaja Emīls Ločmelis lisas: "Hooaja parim osa on käes! Kõik mängijad mängivad ja treenivad kõvasti kuna tegemist on play-offiga. Oleme valmis võitma karika!"Finaalseerias mängitakse viigilise tulemuse korral lisaaeg pikkusega 20 minutit kuni esimese väravani, mõlemast meeskonnast on jääl väravavaht ja viis väljakumängijat (v.a arvulise vähemuse korral). Vajadusel järgneb teine, kolmas jne 20 minuti pikkune lisaaeg kuni võitja selgumiseni.

Coolbet Hokiliiga võitjat autasustatakse karikaga ning kolme parimat meeskonda medalitega. Täiendavalt antakse välja Eesti meistri karikas, mille pälvib HC Panter kui Coolbet Hokiliigas kõrgeima koha saavutanud Eesti klubi. Ühtlasi saab HC Panter õiguse esindada Eestit uuel hooajal IIHF Continental Cup turniiril.

Foto: Catherine Kõrtsmik

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI