Leedu jäähokikoondis võitis Kasahstani ning lõpetas turniiri 5. kohaga
10.11.2019
Leedu jäähokikoondis alistas Turkish Airlines Baltic Challenge Cupil Kasahstani U20 koondise 4:3 (1:1; 3:1: 0:1) ning lõpetas turniiri 5. kohaga. Kell 17.00 alustab võitlust 3.-4. koha mängus Eesti jäähokikoondis Rumeenia vastu.

Leedu asus kohtumist esimesel kolmandi kuuendal minutil Edgar Protcenko (Katulis, Krakauskas), Kasahstani U20 koondisest vastas väravaga Maxim Musorov (Boiko, Guseinov). Teisel kolmandikul lõpetas Leedu kolm edukat rünnakut Kasahstani väravasse, viimased lõid küll nii teisel kui ka kolmandal perioodil ühe värava, kuid mängu lõppseisuks jäi 4:3 Leedule. Mängude tulemuste tabeli leiab siit.

Eesti koondis mängib kohamängu Rumeeniaga, kellega viimati kohtuti 2019. kevadel Tallinnas toimunud maailmameistrivõistlustel kui mäng lõppes karistusvisetega Rumeenia kasuks 4:3.

Tondiraba jäähallis toimub selle hooaja tugevaim jäähokiturniir, kus mängivad lisaks Eesti, Leedu ja Läti klubide koondisele Ukraina, Rumeenia koondised ja Kasahstani U20 koondis. Eesti mängust teeb otseülekande ERR.ee.