Morten Jürgensi ja Kristjan Kombe koduklubid asusid Mestise play-off seeriaid juhtima
28.03.2023
Morteni Jürgensi ja Kristjan Kombe koduklubid asusid Soome Mestise veerandfinaalseeriaid juhtima.

Põhiturniiri võitnud Kiekko-Espoo kaotas küll play-offi avamängu koduväljakul TUTO Hockey vastu 1:2, kuid võitis teise Turus 6:4 ja kolmanda kodus lisaajal 4:3. Jürgens jäi esimesest kohtumisest kõrvale, kuid viskas teises mängus Kiekko-Espoo kolmanda värava ning alustas seeläbi meeskonna tagasitulekut 2:4 kaotusseisust. Kolmandas kohtumises pööras Kiekko-Espoo 1:3 kaotusseisu lisaajal võiduks, Jürgens sedapuhku skooripunkte ei teeninud.

Rasmus Kiik osales TUTO Hockey poolel kõigis kolmes mängus.

Kristjan Kombe ja Joensuu Kiekko-Pojat alustasid veerandfinaalseeriat Kokkola Hermese vastu võõrsil lisaajal saadud 5:4 võiduga, seejärel kaotati koduhallis 4:7 ja võideti võõrsil 4:1. Kombe osales kõigis kolmes mängus ning andis esimeses kohtumises ühe tulemusliku söödu.

Mõlemas paaris peetakse neljas mäng neljapäeval, poolfinaali pääsemiseks on vaja nelja võitu.