Nädalavahetus NHL-is
17.08.2020
Ülevaade nädalavahetuse sündmustest NHL-is

Valitsev karikaomanik St. Louis Blues võitis Vancouver Canucksit, kui Brayden Schenn üleajal skooris ja meeskonna 3-2 võidule viis

Justin Faulk ja David Perron teenisid samuti värava eest punkti. Vancouveri eest viskasid värava J. T. Miller ja Elias Pettersson. Neljas matš ootab ees esmaspäeval Edmontonis. 

Schenni võiduväravat kae siit 


Philadelphia Flyersid näitasid 1-0 paremust Montreal Canadienside üle

Carter Hart, läbi ajaloo noorim Flyersite esindaja (tähistas oma 22. sünnipäeva 13. augustil), kes NHL-i playoffis võimaluse end tõestada sai, hoidis 23 tõrjega värava puhtana. 

Mängu kõrghetked 


David Pastrnak võib esmaspäevases mängus taas Boston Bruinsi koosseisu kuuluda

Tervisehädadega kimpus olnud ründaja osales eilsel jää- ning jõusaali treeningul, mis treeneri sõnutsi on juba üsna lootustandev: ''Mida konkreetset see esmaspäevase mängu kohta ütleb? Pole veel kindel. Midagi väita oleks ennatlik, aga hetkel on 50-50 tõenäosus. Kõik võib ka 24 tunniga muutuda,'' lisas treener Bruce Cassidy. 


Neljandas kohtumises alistas Chicago Blackhawks Vegase Golden Knights-i skooriga 3-1

Blackhawksi väravate autoriteks on Drake Caggiula, Matthew Highmore ja Alex DeBrincat, puurilukk Corey Crawford sooritas 48 tõrjet.  

Väravad ja ilusaimad hetked


Columbuse sinised jakid vajavad puhkust


Pühapäevane treening jäeti ära: ''Oleme väsinud, mitte füüsiliselt vaid vaimselt, ja tundub, et sein on justkui ees.. Proovime end enne järgmist mängu värskendada,'' kommenteeris Columbus Blue Jackets'i peatreener John Tortorella. ''Ükskõik, kui kaugele me oma mängijaid ei suru ja neilt tulemust ei oota, peame andma aru, et teinekord on lihtsalt vaja oma energiavarusid täiendada. ''Kel nädalavahetuse põnevaimad hetked nägemata jäid, kokkuvõte kõikidest löödud väravatest asub siin:

https://www.nhl.com/video/all-of-sundays-goals/t-277350912/c-5404626  


Foto: Rogers Place, Edmonton Autor/Allikas: Andy Devlin/NHLI 

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI