Narva PSK alistas kodujääl võimsa teise kolmandiku toel HC Vipersi 7:3
29.01.2022
Coolbet Hokiliigas teenis Narva PSK kolmanda võidu järjest, alistades kodujääl Tallinna HC Vipersi 7:3 (0:1, 6:1, 1:1). Võiduga tõusis piirilinna meeskond turniiritabelis kuuendale kohale ning jääb sõelmängudele viivast joonest viie punkti kaugusele.

Avakolmandiku võitsid külalised Denis Antonovi väravast 1:0, kuid teisel perioodil kallutas kodumeeskond kohtumise täielikult enda kasuks, juhtides enne viimasele vaheajale minekut 6:2. Viimasel kolmandikul viskasid mõlemad meeskonnad ühe värava.

Narva PSK poolel olid resultatiivseimad Maksim Burkov (2+0), Nikita Kirillov (1+3) ja Vladislav Busarov (1+1). Käe said valgeks kaAleksandr Saprõkin, Jegor Nevzorov ja Kirill Iljin. HC Vipersi leeris skoorisid lisaks Antonovile veel Gennadi Filippov ja Roman Derljuk, kõigile kolmele väravale tegi eeltöö Alexei Shantyka.

Narva PSK väravavaht Daniil Seppenen tõrjus mängu jooksul 31 vastaste pealeviset, HC Vipersi tagalat kaitsnud Yan Shepelev ja Mihail Pegashov tegid kahepeale kahjutuks 41 litrit.

Kolmas järjestikune võit tõstis Narva PSK tabelis kuuendale kohale.