PAF Naiste Hokiliiga hooaja avavad laupäeval kevadised finalistid HK Roosa Panter ja HC Grizzlyz
23.09.2022

PAF Naiste Hokiliigas pannakse litter mängu laupäeval, 24. septembril kui kell 17:40 kohtuvad Haabersti jäähalli B-hallis kevadised finalistid - kullanaiskond Tallinna HK Roosa Panter ja hõbemedali võitnud Tallinna HC Grizzlyz. Mängu salvestust on võimalik vaadata pühapäeval, 25. septembril www.oho.ee/hoki lehel.

Nende kõrval löövad liigas kaasa Kohtla-Järve HC Everest, Tartu Hokiklubi Säde, Viljandi Hokiklubi ja Tallinna HC Wolferines. Eesti meister selgitatakse kaheringilise põhiturniiri tulemuste alusel, millele järgnevad Eesti karikavõistluste mängud.

Kõikide mängude ajakava, tulemused ja naiskondade koosseisu on leitavad leheküljelt https://ehis.eestihoki.ee/season/116/

Liiga sai hooaja eel nimesponsori, naiste jääheitlusi toetab rahvusvaheline spordiennustusportaal ja mänguettevõte Paf. "Paf on läbi aegade olnud spordi toetaja nii headel kui rasketel aegadel. Oleme Eesti Olümpiakomitee, Eesti Tenniseliidu ja Eesti - Läti korvpalliliiga suurtoetajad. Tunneme vastutust hoida Eestit ja Eesti sporti igal tasandil. Toetame emotsiooni ja uusi väljakutseid, mida naiste hokiliiga pakub kuhjaga. Omalt poolt soovime kôigile emotsioonideküllast hokihooaega, palju häid vôite ja ka kaotusi, sest ilma kaotajateta pole vôitjaid! Nautige igat sekundit!" ütles Pafi Eesti juht Allar Levandi.

FOTO: Imre Pühvel


OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI