Porvoo Hunters jõudis Suomi-sarja poolfinaali
12.03.2023
Suomi-sarjas ehk Soome jäähoki kolmandal liigatasemel jõudis poolfinaali Eesti koondise kaitsja Eduard Slessarevski ja ründaja Andre Linde koduklubi Porvoo Hunters.

Hunters alistas kolme võiduni peetud veerandfinaalseerias Lapua Virkiä mängudega 3:1.

Avamängu Porvoos võitis Hunters lisaajal 4:3, võiduvärava viskas Slessarevski (1+1) kui mänguaega oli kulunud 113.17. Linde andis ühe tulemusliku söödu.

Teise kohtumise Lapuas võitis Virkiä 8:3. Linde sai kirja 1+1 ja Slessarevski 0+1.

Kolmanda mängu Porvoos võitis Hunters 2:1 (Slessarevski 0+1) ja neljanda Lapuas lisaajal 3:2 (Linde 0+2).

Veel kuulub Huntersi koosseisu Eesti koondise väravavaht Henrik Virro.

Kristofer Jõgi ja Nikita Puzanovi kodumeeskond Järvenpää Haukat juhib Kalajoki JHT vastu mängudega 2:1, neljas kohtumine peetakse esmaspäeva õhtul Järvenpääl. Veel kuuluvad Haukate koosseisu Hendrik-Paul Laosma ja Artjom Anufrijev, kes veerandfinaalides mänguaega ei saanud.

Põhihooaja lõpetas Hunters kolmanda ja Haukat seitsmenda kohaga.