Rauno Parras: Eesti hoki vajab kõige enam positiivset reklaami
07.09.2023

Eesti Hoki juhatuse esimehe Rauno Parrase sõnul toob kogenud ja tunnustatud peatreeneri Petri Skriko asumine Eesti meeste jäähokikoondise etteotsa alale uut energiat.

"Tuttavad luulereadki ütlevad, et kõik kõik on uus septembrikuus. Nii ka Eesti Hokis. Alates 1. septembrist on Eesti meeste koondise uueks peatreeneriks Petri Skriko. Petri on oma ala tõeline proff, tema nimi tuntud üle maailma ja meie peamine eesmärk ongi rakendada Petri Eesti Hoki rongi ette. Ja seda nii väljakul kui väljaku väliselt," sõnas Parras.

"Uue peatreeneriga kaasneb alati uus energia. Kõik soovivad ennast tõestada ja anda endast parima. Petri-sugune peatreener tähendab seda, et see uus energia saab olema vähemalt kahe- kui mitte kolmekordne," arutles ta.

"Petri on tippkogenud edukas endine mängumees - 500+ mängu NHLis räägib Petrist nii mõndagi. Ta oli on ja jääb meeskonnamängijaks. Samuti on ta ennast tõestanud treenerina; eriti oluline on see, et Petril on edukas kogemus ka väikesest hokiriigist Taanist, mis sellel ajal oli meile vägagi sarnane, kuid kes tänaseks astub juba suurtegi hokiriikide kandadele. Tal on laialdaselt kontakte, keda me saame Eesti Hoki arendamisel kasutada," lisas Parras.

Parras usub, et uue treeneri tulek aitab kaasa ka iga mängija personaalsele arengule. "Tahame, et Petri jagaks meiega oma kogemusi ja õpetaks meid sellel konarlikul teel tähtede poole. Eesti on väike riik ja veel väiksem hokiriik, meie pink on lühike. Me peame tegelema ja arendama iga mängijat, just selles osas saab Petril olema kandev roll, et kõik meie koondiste huviorbiidis olevad mängijad saaksid areneda ja kasutada kogu nende potentsiaali."

"Ka Petri käe all ootame koondiselt kompromissitut võitlust ja et kõike seda rasket tööd tehtaks pea püsti ning naeratus näol. Just see on parim reklaam hokile. Ja Eestis vajab hoki kõige rohkem just positiivset reklaami," toonitas Eesti Hoki juhatuse esimees.

Foto: Catherine Kõrtsmik


OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI