Sel nädalavahetusel kogunevad laagrisse U18 koondise kandidaadid
23.08.2019
Eesti U18 koondise kandidaadid alustavad laagrit üldkehaliste testide ja jäätreeninguga Škoda jäähallis. 24.08-25.08 jätkub laager Tondiraba jäähallis ja lõppeb omavahelise mänguga "Mustad vs Valged" 25.08 kell 11.00.


  NIMI SÜNNIAEG
Klubi
  VÄRAVAVAHID
   
1 Bahturin Juri 18 SEP 2002 Tartu Kajakas EST
2 Hämarsalu Marcus 5 DEC 2002 Viikingit FIN
3 Solomanin Semjon 26 JAN 2003 HC Panter EST
4 Motskevitsus Marek 31 MAR 2004 Vipers EST
       
  KAITSEMÄNGIJAD    
1 Holostov Nikita 4 JAN 2004 Vipers EST
2 Kiil Kevin 3 OKT 2002 HaKi FIN
3 Kookmaa Patrick 27 NOV 2003 HC Panter EST
4 Kudeviita Konrad 27 APR 2004 Vipers EST
5 Kudinov Roman 15 JAN 2002 HC Everest EST
6 Malovanenko Ivan 10 OKT 2002 Narva PSK EST
7 Mihhejenkov Deniss 30 APR 2002 Narva PSK EST
8 Raado Aleksandr 28 MAR 2003 Vipers EST
9 Shkljarov Ilja 28 AUG 2002 Vipers EST
10 Smerling Martin 4 APR 2002 Viikingit FIN
11 Stetski Sander 23 AUG 2002  
12 Velja Rico Marder 11 JUN 2004 Vipers EST
13 Zemenkov Ruslan 23 JUN 2003 Vipers EST
       
  RÜNDAJAD    
1 Abeljanov Marat 22 OKT 2003 HC Panter EST
2 Borodajev Nikita 4 JUL 2004 Vipers EST
3 Dolzenko Mihhail 17 FEB 2002 Vipers EST
4 Grigorjev Ilja 5 MAP 2002 HaKi FIN
5 Hiltšenko Georgi 20 MAR 2004 Vipers EST
6 Kirillov Nikita 15 OKT 2002 Narva PSK EST
7 Kontseus Denis 21 MAR 2004 Vipers EST
8 Ljubobratets Maksim 2 FEB 2003 Viikingit FIN
9 Lukjanenko Egor 13 APR 2003 Vipers EST
10 Lupanov Mihhail 2 JUL 2002 HC Everest EST
11 Malõsev Pjotr 23 NOV 2003 Narva PSK EST
12 Morel Toomas 17 FEB 2002 HC Everest EST
13 Potšinok Erik 9 SEP 2004 Vipers EST
14 Potšinok Marek 9 SEP 2004 Vipers EST
15 Reinsalu Kevin 27 JUL 2003 Kiekko Vantaa FIN
16 Škaleta Danila 13 JAN 2002 Vipers EST
17 Smerling Brandon 22 SEP 2003 Viikingit FIN
18 Stepanov Nikita 27 JUL 2004 Vipers EST
19 Tehnikov Janek 26 JUL 2003 Tartu Kajakas EST
20 Tšaltsev Maksim 14 JUL 2003 HC Everest EST
21 Turovski Maksim 9 APR 2003 Tartu Välk 494 EST
22 Valitov Jefim 24 APR 2002 Narva PSK EST
23 Volkov Aleksandr 27 JUN 2002 Narva PSK EST
       
  MEESKOND
   
1 Eerme Märt 27 FEB 1987 EST
2 Kaljuste Kaupo 15 DEC1981 EST
3 Ahi Andrus 25 APR 1967 EST
4 Eerme Kristjan 3 MAI 1988 EST
5 Rooba Jüri 3 OKT 1964 EST
6 Hämarsalu Indrek 25 NOV 1967 EST


#EESTI HOKI 

Fännitooted meie 


E-POES


T-särgid
Mängu- ja fännisärgid
Lahedad nokatsid
Talvesallid
Litrid 
ja palju muud!


E-pood