Selgunud on Eesti U18 koondise kandidaadid, kes osalevad maailmameistrivõistluste eelses laagris
16.03.2019
 U18 koondiste maailmameistrivõistlused peetakse 07.04-13.04.2019 Leedus, Elektrėnais, kus Eestile uisutavad vastu Leedu, Korea, Poola, Rumeenia ja Hispaania koondised. Maailmameistrivõistlusteks ettevalmistav laager algab 30. märtsil. Komplekteeritud Eesti U18 koondis sõidab Elektrėnaisse 4. aprillil.

Täpsema kava kõikide turniiri mängude kohta leiad IIHF kodulehelt.

Eesti mängude kava Leedus:
07. aprill, kell 16.00 Leedu - EESTI
09. aprill kell 16.00 EESTI - Hispaania
10. aprill, kell 22.30 Rumeenia - EESTI
12. aprill kell 12.30 EESTI - Poola

13. aprill kell 16.00 Korea - EESTI

U18 koondise kandidaadid:

Väravavahid
Bahturin Juri - Kajakas Tartu (EST)
Hämarsalu Marcus - Kiekko Vantaa (FIN)
Pratka Alexander - HC Münchenbuchsee-Moosseedorf (SUI)
Rovda Dmitri - Narva PSK (EST)
Solomanin Semjon - HC Panter (EST)
Volkov Pavel - Narva PSK (EST)                                    

Kaitsjad
Anufrijev Artjom - Kerava KJT Haukat (FIN)
Babchenko Konstantin - Kerava KJT Haukat (FIN)
Ebber Aleksander - Kerava KJT Haukat (FIN)
Grigorjev Ilja - HC Panter (EST)
Jansson Tommy - Huddinge IK (SWE)
Kudinov Roman - HC Everest (EST)
Kulikov Jegor - Vipers (EST)
Kulintsev Daniil - SaiPa (FIN)
Malovanenko Ivan - Narva PSK (EST)
Medvedev Artjom - Narva PSK (EST)
Reinsalu Kevin - Viikingit U16 (FIN)
Savenkov Dilan - Syracuse Stars (USA)
Smerling Martin - Blues U17 (FIN)
Stetski Sander - HC Panter (EST)

Ründajad                                 
Kirillov Nikita - Narva PSK (EST)
Kookmaa Patrick - HC Panter (EST)
Kuivanen Maks - Karhu Kissat (FIN)
Lodeikin Kirill - Helsinki IFK (FIN)
Lovkov Maksim - Vipers (EST)
Lupanov Mihhail - HC Everest (EST)
Morel Toomas - HC Everest (EST)
Mürkel Robin Harly - Helsinki IFK (FIN)
Puzakov Nikita - Narva PSK (EST)
Rõbakov Artjom - Vipers (EST)
Škaleta Daniil - Vipers (EST)
Smerling Brandon - Viikingit U16 FIN
Terpinskiy Arthur - Okanagan HC AUT
Tšaltsev Maksim - HC Everest (EST)
Turovski Mark - Välk 494 (EST)
Vahtras Silver-Den - HC Panter (EST)
Volkov Aleksandr - Narva PSK (EST)                                                            

Meeskond
Peatreener: Eerme Märt
Abitreener: Kaljuste Kaupo
Väravavahtide treener: Ahi Andrus
Mänedžer: Jüri Rooba
Hooldaja: Hämarsalu Indrek
Füsioterapeut: Papp Oliver

#EESTI HOKI 

Fännitooted meie 


E-POES


T-särgid
Mängu- ja fännisärgid
Lahedad nokatsid
Talvesallid
Litrid 
ja palju muud!


E-pood