Tallinna HC Panter esindusmeeskond tõusis Optibet hokiliigas esimeseks
20.10.2024
Tallinna HC Panter esindusmeeskond alistas sel hooajal teist korda eelmise hooaja finalisti HK Zemgale/LBTU 2-1 ja tõusis tabeliliidriks.
Laupäeval peetud kohtumises läksid pantrid mängu juhtima kuuendal minutil kui täpne oli Andre Linde.
Pantrite eduseisu kasvatas Daniil Fursa kui teist kolmandiku oli mängitud 9.31. Kolm ja pool minutit enne mängu lõppu suutis Zemgale vahet vähendada ühe väravaliseks, kuid pantrite kaitse pidas ja pantrid võtsid hooaja teise võidu eelmise hooaja finalisti üle.

Mängu kangelaseks tõusis pantrite väravavaht Villem-Henrik Koitmaa, kes tõrjus mängu jooksul vastaste 51 pealeviset.

Järgmised mängud peab HC Panter Optibet hokiliigas 26-27. oktoobril Leedus kui akhel korral kohtutakse HC Energijaga.

Pilt: Catherine Kõrtsmik