Tartu Välk 494 alistas HK Kurbadsi karistusvisetega 3:2 ja kindlustas põhiturniiri võidu
12.03.2022
Coolbet Hokiliiga liidrite mängus alistas Tartu Välk 494 kodujääl Riia HK Kurbadsi karistusvisete seeria järel 3:2 ning kindlustas põhiturniiri võidu.

Tartu Välk 494 asus esimsel kolmandikul Nikita Vyglazovi väravast mängu juhtima kui täpne oli Nikita Vyglazov, kuid lätlaste poolelt viigistas Juris Berzinš.

Teisel kolmandikul taastas Dmitri Shapovalov Välgu eduseisu, kuid kaks minutit enne lõpusireeni seadis Edgars Adamovics taaskord tasakalu jalule. Lisaajal väravaid ei visatud, karistusvisete seeria lahendas Välgu kasuks Vyglazov.

Tartu Välk 494 väravavaht Antons Naumovs tõrjus mängu jooksul 31 ning HK Kurbadsi puurilukk Uldis Capla 49 vastaste pealeviset.

Võiduga kindlustas Tartu Välk 494 põhiturniiri võidu.