Tartu Välk 494 tuli välja kaheväravalisest kaotusseisust ja alistas Kohtla-Järve SK Viru Sputniku 3:2
23.10.2022
Coolbet Hokiliigas tuli tiitlikaitsja Tartu Välk 494 Astri Arenal välja kaheväravalisest kaotusseisust ning alistas Kohtla-Järve SK Viru Sputniku tulemusega 3:2 (0:1, 0:1, 3:0).

Külalised juhtisid kahe kolmandiku järel Allan Saare ja Anton Nekrassovi tabamustest 2:0, kuid otsustava perioodiga pöörasid nelja viimase aasta Eesti meistrid mängu enda kasuks, võites 3:2. Tartlaste väravad viskasid Otar Sakhokia, Maksims Širokovs (1+1) ja Harri Koll.

Välgu väravavaht Juri Bahturin tõrjus mängu jooksul 28 ning SK Viru Sputniku tagalat kaitsnud Sergei Andreev 50 vastaste pealeviset.

Coolbet Hokiliiga tabeliseis: HK Kurbads 10 (5), HC Panter 8 (4), Narva PSK 6 (5), HS Riga 6 (7), Välk 494 6 (6), HC Everest 4 (6), SK Viru Sputnik 0 (5).

Esmaspäeval kell 19:10 kohtuvad Riias Läti klubid HS Riga ja HK Kurbads.